Gençler "Heyecanlıydık"

Fenerbahçe'nin genç oyuncularından sol bek Yasir Subaşı, Savaş Polat ve Egemen Zengin, maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.Fenerbahçe'nin genç oyuncularından sol bek Yasir Subaşı, Savaş Polat ve Egemen Zengin,...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Gençler "Heyecanlıydık"

Fenerbahçe'nin genç oyuncularından sol bek Yasir Subaşı, Savaş Polat ve Egemen Zengin, maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin genç oyuncularından sol bek Yasir Subaşı, Savaş Polat ve Egemen Zengin, maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. İlk olarak söz alan Yasir Subaşı, kazanmak için sahaya çıktıklarını ancak başaramadıklarını belirterek "Öncelikle kazanmak için oynadık. Gençlerin ön planda oynadığı bir maçtı. Bize şans veren başkanımıza hocamıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Fenerbahçe her zaman kazanmak için sahaya çıkar." ifadelerini kullandı. Altyapı oyuncularından kurulu bir düzenle maça çıkmaları hakkında ise "Altyapı ile A takım arasındaki geçiş Fenerbahçe'de çok iyi. Altyapıdaki oyunculara değer veriliyor. Birbirimizle diyalog halindeyiz. Antrenmanlara çıkabiliyoruz A takımla. Biz de şans bulunca değerlendirmeye çalışıyoruz." POLAT: "HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ" Maçta sağ bek oynayan Savaş Polat ise gençlere forma veren hocalarına teşekkür ederek, "Öncelikle bu forma altında alacağımız her süre bizim için önemli. Hocamıza teşekkür ediyoruz. Zaman zaman üstün olan taraf bizdik kazanabilirdik ama berabere bitti. Dha çok üzerine gidip formayı almak istiyoruz." şeklinde konuştu. Egemen Zengin ise maça çıkmadan önce çok heyecanlı olduğunu belirterek, "Daha önce kadroya girmiştim ama bu kez 90 dakika oynayabildim. A takımda hepbirlikte oynamamız çok önemliydi bizim için. Bize çok ilgi duyuyorlar. A takımda gelen şansları değerlendirmeye çalışıyoruz. Deneyimli ağabeylerimiz de bize yardımvcı oldular. Çok heyecanlıydım. Bizimle çok ilgileniyorlar. İlişkilerimiz çok iyi" diyerek açıklamalarını noktaladı.

Spor