Fenerbahçe'nin yeni hedefi Oğuzhan Özyakup

Devre arası transfer döneminde Beşiktaşlı futbolcu Tolgay Arslan'ı kadrosuna katan Fenerbahçe'den bir bomba daha geliyor.

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Fenerbahçe'nin yeni hedefi Oğuzhan Özyakup

Yeni sezonun planlamasını şimdiden yapan Sarı-Lacivertliler Oğuzhan Özyakup’u gözüne kestirdi. Beşiktaş’ta gözden düşen ve taraftarlarla sorun yaşayan milli futbolcu ayrılığa sıcak...

Yeni sezonda şampiyon olacak kadroyu kurmak için kolları sıvayan Fenerbahçe gözünü birkez daha Beşiktaş'a dikti!.. Devre arasında Siyah- Beyazlı takımdan Tolgay Arslan'ı alan, Caner Erkin'e ise teklif yapan Sarı-Lacivertliler bu kez de kaptan Oğuzhan Özyakup'un transferi için harekete geçti.

HENÜZ RESMİ GİRİŞİM YOK

Henüz resmi bir girişim yapmayan Fenerbahçe yönetimi, Oğuzhan'ın yakın çevresi aracılığıyle temas sağlamış durumda. Resmi görüşme için öncelikle Beşiktaş'tan izin alınacak.

SÖZLEŞMESİ SORUN OLABİLİR

Alınan bilgilere göre bu sezon Beşiktaş'ta iyice gözden düşen ve taraftarlarla sık sık gerilim yaşayan milli futbolcu ayrılığa sıcak bakıyor. Ancak Oğuzhan'ın kısa süre önce uzatılan sözleşmesi sorun yaratabilir.

YÜKSEK BONSERVİS İSTENECEK

Kaptan Oğuzhan'la 2022'ye kadar nikah tazeleyen Siyah- Beyazlılar, taraftar tepkisinden de çekinerek yüksek bir bonservis bedeli belirleyebilir. Bu nedenle bu iş, Tolgay'ın transferi kadar kolay olmayacak. (Fotomaç)