Fenerbahçe'de Sakatların Son Durumu...

Sarı lacivertli ekipte sakatlıkları bulunan futbolcuların fazlalığı dikkat çekiyordu. İşte son durumları...F.Bahçe'de sakat futbolcuların çok olması teknik heyetin canını sıkıyor. Özellikle savunmada Ba ve Gökhan'ın sakatlıkları...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Fenerbahçe'de Sakatların Son Durumu...

Sarı lacivertli ekipte sakatlıkları bulunan futbolcuların fazlalığı dikkat çekiyordu. İşte son durumları...

F.Bahçe'de sakat futbolcuların çok olması teknik heyetin canını sıkıyor. Özellikle savunmada Ba ve Gökhan'ın sakatlıkları Portekizli teknik adam Vitor Pereira'nın ilk 11 oluşturmasında zor duruma düşürdü.

İşte sakatlarda son durum;

Gökhan Gönül: Eskişehirspor maçında adalesinden sakatlanan yıldız futbolcunun dönüşü rötar yaptı. Gökhan’ın 15 gün sonra takımla çalışmalara başlaması bekleniyor.

Abdolulaye Ba: Giresunspor ile deplasmanda oynanan kupa mücadelesinde sakatlanan Senegalli savunmacı, 2 hafta daha forma giyemeyecek.

Ertuğrul Taşkıran: 23 Aralık’taki Antalyaspor mücadelesinde yere ters basan başarılı file bekçisinin tedavisi 15 gün daha sürecek.

Hasan Ali Kaldırım: Bu sezon müthiş bir çıkış yapan Hasan Ali Kaldırım, geçtiğimiz hafta idmanda sakatlanmıştı. Başarılı sol bek, kupadaki Kayseri maçını kaçıracak, ligdeki Antalya mücadelesine yetişecek.

Diego Ribas: Takımla çalışmalara başladı, hiçbir sorunu kalmadı. Kupadaki Kayserispor sınavında sahada olacak.

Raul Meireles: Dizindeki sakatlığı yüzünden 3 ay sahalaradan uzak kalan Meireles de oynayabilecek duruma geldi.