Fatih Terim, yaşanan son gelişmelere isyan etti

Fatih Terim, yaşanan son gelişmelere isyan etti

Galatasaray'ın Göztepe'yle oynayacağı maç öncesi açıklamalarda bulunan teknik direktör Fatih Terim, sarı-kırmızılı camiada son günlerde yaşanan olayları değerlendirdi ve dikkat çeken ifadeler kullandı.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Göztepe maçı öncesinde, Başkan Mustafa Cengiz'in "futbolcularımız haysiyet ve şereflerini hatırlamalı" sözlerine cevap verdi.

thumbs-b-c-fd6e23cc40e645e37607ca6270301308.jpg

Terim'in açıklamaları şu şekide: 

"Galatasaray, kendi hakkında kolayca dedikodu yapılacak duruma düşmez. Galatasaray'a kimse kendi adına veya kendi istediği gibi dokunamaz. Bunlar bizim için önemli şeyler. Dünyanın her yerinde, ismim nereye yazılıyorsa yanına Galatasaray yazılmış. Kapısından girdiğimden bu yana örf ve adetler için çok çaba harcamışım. Kendimi sıradan bir antrenör olarak görmüyorum. Milyonlarca Galatasaraylının da beni böyle görmediğini biliyorum. Galatasaray divan kurulu üyesiyim. Ben hareket halindeki trene yoldan binmedim. Ortasından seyretmeye gittiğim filme herhangi bir yorum yapmıyorum. Ben futbolla ilgili yorumlar yapıyorum. Galatasaray'a da, değerlerine de, sahada emeğini veren, formasını ıslatan, Galatasaray'ı temsil edenlere kimse dokunamaz. İnanıyorum ki Galatasaraylılar da buna müsaade etmez. Takımımla ilgili, camiamla ilgili fikirlerimi aşağı yukarı vermiş oldum, maçtan sonra daha detaylı konuşuruz."

Konu seks partisi: Donk ve Galatasaray mahkemelik oluyor!