Denizli Resti Çekti!

Denizli Resti Çekti!
Mustafa Denizli, alınan kötü sonuçlardan sonra oyuncularına sert uyarılarda bulundu.Ligde son üç haftada da galibiyet yüzü göremeyen G.Saray’da teknik direktör Mustafa Denizli de artık çileden çıktı… Mersin karşısında...

Mustafa Denizli, alınan kötü sonuçlardan sonra oyuncularına sert uyarılarda bulundu.

Ligde son üç haftada da galibiyet yüzü göremeyen G.Saray’da teknik direktör Mustafa Denizli de artık çileden çıktı… Mersin karşısında hem ortaya koyulan kötü futbol hem de konsantrasyon eksikliği nedeniyle yapılan basit hatalar kenar yönetimini çıldırtırken Selçuk ile Sneijder’in de serbest vuruşta birbirlerine girmesi iplerin ne kadar gergin olduğunu gösterdi.

Mersin deplasmanında gelen 2-1’lik yenilgi sonrasında Mustafa Denizli takımına sert bir çıkış yaparken uyarılarda bulundu. Gelecek sezon için her ne pahasına olursa olsun Avrupa kupaları bileti alınması gerektiğinin altını çizen deneyimli teknik adam, “Ne yapıp edip bu hakkı kazanacağız. Ya ligde iyi bir derece yakalayacağız ya da Türkiye Kupası’nı kazanacağız. Bunun başka yolu yok! Herkes bir an önce kendine gelsin.

Sizi bir daha böyle görmek istemiyorum. Lazio maçında herkes çok daha farklı bir şekilde sahada olacak. G.Saray gibi oynayarak kazanarak yola devam etmemiz gerekiyor. Kulübün zor günler geçirdiği bu dönemde biz de üst üste puanlar kaybederek bir bir hedeflerimizden uzaklaşıyoruz.

‘SAHA İÇİNDE KALIN’

Bundan sonra her maç bizim için önemli. Avrupa kupalarına katılma hakkı elde edemezsek gelecek sezon her oyuncunun da durumu farklı olur. Bizler kulübün geleceğini şekillendirmesi için kazanarak üst sıralara çıkmalıyız. Saha dışında olan olaylar yaşananlar bizi ilgilendirmiyor. Her zaman saha içinde kalmalı ve futbolumuza odaklanmalıyız” ifadeleriyle oyuncularından bir an önce toparlanmalarını istedi.

Amkspor