Casillas kapıdan dönmüş!

Casillas kapıdan dönmüş!
Beşiktaş Başkanı Orman, kendilerine önerilen Casillas'ı başarıya doymuş bir isim olduğu için almadıklarını söyledi.Beşiktaş’ta teknik direktör arayışlarıyla birlikte geçtiğimiz haftaya damga vuran Iker Casillas’tı…...

Beşiktaş Başkanı Orman, kendilerine önerilen Casillas'ı başarıya doymuş bir isim olduğu için almadıklarını söyledi.

Beşiktaş’ta teknik direktör arayışlarıyla birlikte geçtiğimiz haftaya damga vuran Iker Casillas’tı… De Gea iddiaları sonrası Real Madrid’le yol ayrımına gelen efsane kaleci için Beşiktaş’ın da devrede olduğu haberleri, Türkiye’de transfer gündemine bomba gibi düşmüştü.

KIimilerine ‘Yok artık’ dedirten gelişmeyi Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ilk ağızdan anlattı. Casillas’ın Beşiktaş’ın gündemine geldiğini belirten Orman, “Casillas menajerler kanalıyla bize teklif edildi. Fiyat konusunda bir araştırma yaptık. Real Madrid’den aldığıyla (6 milyon Euro) kıyaslanmayacak bir rakama imza attırabileceğimiz bilgisi geldi” dedi.

“KÖTÜ ÖRNEKLER VAR”

Buna karşın Casillas konusuna temkinli yaklaştıklarının altını çizen Orman, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kariyerinde 3 Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu bulunan, İspanya Milli Takımı ve Real Madrid’in kalesini yıllardır koruyan bir oyuncunun kalitesi tartışılmaz. Ancak Casillas bir futbolcunun elde edebileceği tüm başarıları yakalamış, doymuş bir isim. Önümüzde Quaresma, Guti gibi örnekler varken bizim için risk teşkil ederdi. Hocamız kamp döneminde kalecilerimize bakacak. Eğer bir transfer talebi olursa, başarıya aç, oynamayı isteyen bir kaleci alabiliriz.”