Halk TV Canlı Yayın
Ali Koç’tan Ersun Yanal açıklaması
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ersun Yanal hakkındaki istifa iddialarına yanıt verdi.

Ali Koç: "Hocamızla kaptanımızın kavga ettiği ve hocamızın istifa ettiği iddia edilmiş. Çok uğraşılıyor, bir türlü karıştıramıyorsunuz bizi. “

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan Ersun Yanal’ın ilginç açıklamalarına yanıt geldi.

İşte açıklamanın tamamı:

"Hocamızla kaptanımızın kavga ettiği ve hocamızın istifa ettiği iddia edilmiş. Çok uğraşılıyor, bir türlü karıştıramıyorsunuz bizi. Galibiyetimizin keyfine varalım diyeceğim, ona da müsaade etmiyorsunuz. Ne basketbol, ne de futbol tarafında, üretilen veya yanlış kaynaklardan oluşturulan, her iddiaya cevap veremeyiz. Söz konusu Fenerbahçe ise çok daha fazla, çok daha derin komplo teorileri üretiliyor. Hangi birine yetişelim, hangi birine cevap verelim?

Basketbol hocamın canı sıkkın olabilir, olabilir böyle şeyler. Ersun hocayı tebrik ediyorum, bu kadar söylenti içinde çalışabildi. Biz bir şey yaparsak açık yapıyoruz, arkadan dolap çevirmiyoruz. Olduğunca şeffaf olmaya çalışıyoruz.  

Oyuncuları tebrik ediyorum, çok mücadele ettiler. Hem oynadılar, hem oynatmadılar. İhtiyacımız olan bir 3 puandı. Gereksiz puan kayıplarımız oldu. Ekibimize, hocamıza inanıyoruz. Maçlar böyle iyi yönetilirse, Fenerbahçe'nin önü açık."