Alex de Souza'nın gözleri doldu! İzlerken...

Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Alex de Souza, Fenerbahçe Televizyonu'nda açıklamalarda bulundu. Brezilyalı futbolcu kulüp kanalında sarı lacivertli takım formasıyla attığı golleri izlerken gözleri doldu.

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Alex de Souza'nın gözleri doldu! İzlerken...

İşte Alex de Souza'nın açıklamaları;

6-7 sene olmuştu kulüp televizyonundan taraftarlara seslenmeyeli. Bu fırsatı tanıdığınız için çok teşekkür ederim. Eksikliğini hissettiğim bir şeydi bu.

GOLLERİNİ İZLERKEN DUYGULANDI

GOllerimi izlerken duygulanıyorum. Anlara'ya ilk gidişimdi sanırım. Gençlerbirliği maçında 2 gol attım ve galip geldik. Hatıralarımda taze olan maçlardan. Samsunspor maçında attığım golü, içgüdülerimle attım. Bazı golleri hislerinizle atarsınız. Kaleci de beklemedi. Muazzam bir gol oldu. Antrenmanda çalıştığım ve planlayarak attığım goller benim için en güzel gollerimdir.

Stüdyolara çok yabancı değilim. Brezilya'da böyle bir program yapıyorum. Eski takım arkadaşım Luciano ile birlikte program yapıyoruz. Ailemle vakit geçiriyorum. Türkiye'yi de takip ediyorum. Sosyal medyadan Fenerbahçe'yi takip ediyorum. Sezon başı biraz sıkıntılı oldu ama takım toparlanma sürecine girdi. Umuyorum haftaya Zenit maçıyla, sonra ligdeki diğer maçlarla çıkış sürecektir.

Fenerbahçe'deki üçüncü maçımda golle buluşmuştum. Şimdi tekrar baktığımda çok iyi bir başlangıç yaptığımı görüyorum. Futbolu bıraktıktan sonra 2,5-3 kilo almışımdır. O zamanlar her gün antrenman yapardık. Şimdiyse istediğim zaman yapıyorum.

'GALATASARAY'A 9 GOL ATTIM'

Fenerbahçe'ye geldikten sonra Galatasaray'a gol atınca gerçek Fenerbahçeli olacağım söylendi. Ve ben de o golü atarak gerçek Fenerbahçeli oldum. Galatasaray'a 9 gol attım.