'Üreten Türkiye Olacağız'

'Üreten Türkiye Olacağız'
CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu seçim çalışmalarına devam ediyor.CHP Hatay Milletvekili ve 25. Dönem 2. sıra Milletvekili Adayı Av. Mevlüt Dudu her gün yorulmadan, büyük bir heyecanla seçim çalışmalarına devam...

CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu seçim çalışmalarına devam ediyor.

CHP Hatay Milletvekili ve 25. Dönem 2. sıra Milletvekili Adayı Av. Mevlüt Dudu her gün yorulmadan, büyük bir heyecanla seçim çalışmalarına devam ediyor. İl ve ilçe örgütünden partililer ve gönüllülerle çalışmalarına devam eden Dudu, Hemen her gün farklı bir ilçede sokak sokak, ev ev herkesin ve tüm esnafın hatırını soruyor ve CHP’nin çalışmalarını anlatıyor.

Dudu yaptığı açıklamada; “Halkın parasıyla saltanat sürmeyi planlayanların saltanatını halk başlarına yıkacak, halkımız her şeyin farkında, bizler ev ev dolaşıp halkımızın sorularını cevaplıyoruz. CHP iktidarının neler getireceğini anlatıyoruz. Her şey ortada, söz veriyoruz. 8 Haziran’dan itibaren CHP iktidarıyla; yaşanacak bir Türkiye’ye adım atacağız. Şimdiye kadar, ülkemize ve halkımıza yapılanların hepsinin birer birer hesabını soracağız. Emekliye bayramlarda iki ikramiye, asgari ücretliye 1.500 TL maaş denilince kaynak bulamayanlar çekip gidecek. Bizim kaynaklarımız ortada, ülkenin kaynaklarını hırsızlara değil, halkımıza vereceğiz. CHP iktidarında herkesin yüzü gülecek. Kaynaklarını doğru kullanan, katma değeri yüksek ürünler üreten bir Türkiye olacağız. Yaşanacak bir Türkiye olacağız. Bizim sözümüz bu. Sözümüz söz!” diyerek açıklamasını tamamladı.