Selvi Kılıçdaroğlu da Sahaya İndi

Selvi Kılıçdaroğlu da Sahaya İndi
 Memleketi Tunceli’de seçim çalışmalarına katılan Selvi Kılıçdaroğlu, adayların çalışmalarına destek oluyor.Sözcü'nün haberine göre;CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu seçim...

 Memleketi Tunceli’de seçim çalışmalarına katılan Selvi Kılıçdaroğlu, adayların çalışmalarına destek oluyor.

Sözcü'nün haberine göre;

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu seçim çalışmaları için sahaya indi. Memleketi Tunceli’de seçim çalışmalarına katılan Kılıçdaroğlu, adaylara destek oluyor.

Selvi Kılıçdaroğlu, daha önceki seçimlerde de sivil toplum örgütlerinin kadınlar ve anneler günleri gibi etkinliklerine katılmış, mitinglerde de eşine destek vermişti. Ancak bu seçimlerde Selvi Kılıçdaroğlu’nun, Tunceli’deki seçim çalışmalarına daha yoğun bir şekilde katılması dikkat çekti.

Tunceli’de CHP milletvekili adayları Saniye Barut ve Kemal Yaşar Atmış’a destek isteyen Kılıçdaroğlu, Tunceli’den ilk kez bir kadın milletvekili çıkacağını hatırlatarak “İlerici, devrimci, çağdaş , okuma oranı Türkiye’nin en yüksek ili olan Tunceli’nin bir ilki daha bu seçimde gerçekleştireceğine inanıyorum’’ dedi.

Esnafla da biraraya gelen Kılıçdaroğlu, halkın sorunlarını dinleyip sohbet ediyor. Kılıçdaroğlu, hemşehrilerinden eşi “Kemal Kılıçdaroğlu’nu da Başbakan yapmak için söz ve destek” istiyor.