Seçim aracını soydular

Seçim aracını soydular
ADANA'da Hür Dava Partisi'ne (HÜDAPAR) ait seçim minibüsü, kimliği belirsiz kişilerce soyuldu.Merkez Seyhan İlçesi'nin Hürriyet Mahallesi Saydam Caddesi'nde meydana gelen olayda, HÜDAPAR Adana İl Başkanlığı'nda görevli Nihat...

ADANA'da Hür Dava Partisi'ne (HÜDAPAR) ait seçim minibüsü, kimliği belirsiz kişilerce soyuldu.Merkez Seyhan İlçesi'nin Hürriyet Mahallesi Saydam Caddesi'nde meydana gelen olayda, HÜDAPAR Adana İl Başkanlığı'nda görevli Nihat Vurgun, 01 BU 346 plakalı minibüsü yol kenarına park etti. Bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıyan 2 kişi, kapıyı zorlayarak açıp, siyah bir çantayı alıp uzaklaştı. Olaydan yaklaşık yarım saat sonra aracın yanına gelen Nihat Vurgun, minibüsün kapısının açıldığını fark ederek polise başvurdu. Yapılan incelemede mührü, üye kayıt listeleri, gelir-gider ve zimmetlerin tutulduğu defterlerin olduğu çantanın çalındığı anlaşıldı.

İşyerlerinin güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, çantayı çalanların hırsızlık suçundan çok sayıda kaydı bulunan M.E. ile B.A. olduğunu saptadı. 2 şüpheli aranıyor.