Marmaris Türk Chopper Motosiklet Kulübü 7'inci yaş gururu

Marmaris Türk Chopper Motosiklet Kulübü 7'inci yaş gururu
TÜRK Chopper Motosiklet Kulübü Marmaris Şubesi 7. kuruluş yıldönümü kutlamaları 42 ilden 1300 motosikletçi, " Birlikteliğimiz gücümüzdür" sloganıyla Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde biraraya getirdi.Türk Chopper Motosiklet...

TÜRK Chopper Motosiklet Kulübü Marmaris Şubesi 7. kuruluş yıldönümü kutlamaları 42 ilden 1300 motosikletçi, " Birlikteliğimiz gücümüzdür" sloganıyla Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde biraraya getirdi.

Türk Chopper Motosiklet Kulübü Marmaris Şubesi 7'inci kuruluş yıldönümünü için kutlama organize edildi. Dün (Cuma) Türkiye'nin 42 İl'inden aralarında emniyet müdürü, işadamı, doktor, basın mensubu, avukat, asker ve çeşitli meslek gruplarından 1300 motosikletli iki günlük kutlama için Marmaris'e geldi. Motosikletlerine astıkları Türk bayraklarıyla polis eskortu eşliğinde ilçeye giriş yapan katılımcılar, ilk olarak şehir turu attı. Fiyatları 30 bin ile 200 bin Euro arasında değişen birbirinden gösterişli motosikletleri gören vatandaşlar ve turistler korteji alkışladı.

Şehir turu İçmeler Mahallesi'ndeki 5 yıldızlı Martı Resort Otel'e son buldu. Otel de bir gün konaklayacak olan Türk Chopper Motosiklet Kulübü üyeleri, yapacakları sosyal projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Motosikletliler, bugün ilçenin eşsiz koylarında tekne ve külütür turlarına katılacak. Akşam ise otel tarafından plajda hazırlanan pistte yerel rock sanatçıları sahne alarak motosiklet tutkunlarını coşturacak.

Pazar günü tüm motosikletliler, tekrar kontej oluşturup, Kordon Caddesi'ndeki Atatürk Anıtı'na gelip, saygı duruşunda bulunduktan sonra ilçeden ayrılacak. "Birlikteliğimiz gücümüzdür" sloganıyla ilk defa resmi bir kutlama yaptıklarını belirten Türk Chopper Marmaris Motosiklet Kulübü Başkanı Ömer Vatanoğlu,, " Kulübümüzün Marmaris'te kuruluşunun 7'inci yılını tamamladık. Bu vesileyle bir günlük kutlama organize ettik. 42 şehirden yaklaşık 1300 üyemiz çağrımıza cevap vererek katıldı. Yapacağımız toplantılarla hayata geçireceğimiz çeşitli sosyal projeleri konuştuk ve fikir birliğine vardık. Tam başlamayan Marmaris turizmine 1300 kişi getirmek büyük başarı ve katkıdır. Marmaris 'in iç turizme yönelik çalışmaların artmasında bu tür organizasyonların etkili olacağına inanıyorum" dedi.