Manisa'da korkutan yangın

Manisa'da korkutan yangın
Manisa'da Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir plastik enjeksiyon fabrikasının aynı zamanda depo olarak kullanılan bahçesinde çıkan yangın, 7 itfaiye aracının bir saatlik çabası sonucu güçlükle söndürüldü. Yangının nedeni...

Manisa'da Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir plastik enjeksiyon fabrikasının aynı zamanda depo olarak kullanılan bahçesinde çıkan yangın, 7 itfaiye aracının bir saatlik çabası sonucu güçlükle söndürüldü. Yangının nedeni araştırılırken, fabrikada maddi hasar meydana geldi.

Yunusemre İlçesi'ndeki Manisa Organize Sanayi Bölgesi 4. Bölge'de plastik enjeksiyon üretimi yapan KARMAK fabrikasının arka bahçesinde, depo olarak kullanılan bölümde bugün saat 16.00 sıralarında yangın çıktı. Alevlerin kısa sürede, hammaddelerin bulunduğu bölüme de sıçraması, korkuttu. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi itfaiye ekipleri, yangına toplam 7 araç ile müdahale etti. Söndürme çalışmaları sırasında, fabrikadaki işçiler de içerideki bazı iş makineleri ile depolaraki malzemeleri dışarı çıkartarak, yanmaktan kurtardı.Yangın, 1 saatte güçlükle söndürülürken, maddi hasar meydana geldi. Yangının çıkış nedeninin araştırıldığı bildirildi.