İş kadınına dehşeti yaşatmıştı! Uygunsuz fotoğraflar ve videosunu da çekmiş

İş kadınına dehşeti yaşatmıştı! Uygunsuz fotoğraflar ve videosunu da çekmiş
Ünlü isimlerin reklam ve organizasyon işlerini yapan iş kadını L.B.'nin bir süre birlikte yaşadığı eski sevgilisinin tecavüzüne uğramasına ilişkin yeni detaylar çıktı. Evli ve çocuk sahibi eski sevgili İbrahim B.'nin, ünlü iş kadınının uygunsuz fotoğraflarını ve videolarını çektiği belirlendi. Mağdur kadın, İbrahim B.'nin cep telefonuna el konulmasını talep etti.

Sabah Gazetesi'nden Atakan Irmak'ın haberine göre, ünlü isimlerin reklam ve organizasyon işlerini yapan iş kadını L. B. bir süre birlikte yaşadığı eski sevgilisinin evli ve çocuk sahibi olduğunu öğrenince ayrılmak istedi. Skandal olay 2 Mart 2023 tarihinde meydana geldi. L.B. sevgilisi hakkında yaptığı araştırma sonucunda İbrahim B.'nin halen evli olduğunu ve çocuğunun bulunduğunu öğrendi. İlişkisini sonlandıran ünlü iş kadınını ısrarla arayan İbrahim B. boşanacağını söyleyerek barışmak istedi.

KAFASINA VURUP BAYILTTI

İbrahim B. eski kız arkadaşını ikna etmeye çalışsa da L.B. barışma taraftarı olmadığını söyledi. Yine iddiaya göre aldığı cevap karşısında öfkelenen İbrahim B. masada bulunan şarap kadehini L.B.'nin kafasına vurdu.

Ardından telefonla yüzüne vurarak darp etmeye devam etti. Aldığı darbeler sonrası baygınlık geçiren genç kadın kendisini savunmaya çalıştı ancak engel olamadı.

BAYILTIP TECAVÜZ ETTİ

L.B., baygın haldeyken eski sevgilisi İbrahim B. genç kadına tecavüz etti. Yarı baygın haldeki genç kadın müdahale etmeye çalışsa da öfkeli adama engel olamadı.

İddialar arasında İbrahim B'nin L.B'ye, "Seni sokakta öldürtmem bir dakikamı almaz, bana bulaşırsan senin adını çocuk pornocusuna çıkarırım. Seni bitiririm, hapisten korkmuyorum" diye tehditler savurduğu belirtildi.

UYGUNSUZ FOTOĞRAF VE VİDEOLARINI ÇEKMİŞ

Saldırıya ilişkin yeni detaylar çıktı. Genç kadın tarafından savcılığa yapılan suç duyurusunda İbrahim B'nin L.B'ye ait müstehcen fotoğraf ve videoları çektiği anlatıldı.

Mağdur kadın, uygunsuz fotoğraf ve videoların ele geçirilmesi için İbrahim B'ye ait telefon, bilgisayar gibi tüm dijital materyallerine el konulmasını talep etti. Savcılığın yürüttüğü soruşturma devam ediyor.