Fatih Terim'in sağlık durumu hakkında hastaneden açıklama

Coronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim'in sağlık durumu hakkında hastaneden yapılan açıklamada, "Klinik bulguları iyi olan Terim'in hafif öksürük dışında şikayeti bulunmamaktadır" denildi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 24 Mart 2020 17:04
Fatih Terim'in sağlık durumu hakkında hastaneden açıklama

Coronavirüs testi pozitif çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in durumuyla ilgili tedavi gördüğü özel hastaneden açıklama yapıldı.

Hastaneden yapılan açıklamada, sarı-kırmızılıların teknik direktörü Fatih Terim'in klinik bulgularının iyi olduğu belirtilerek, "Covid - 19 testi pozitif çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Sağlık Bakanlığı yönergelerinde belirtilen tedavi protokolüne hastanemizde başlanmıştır. Klinik bulguları iyi olan Terim'in hafif öksürük dışında şikayeti bulunmamaktadır. Hastamızın durumu yakından takip edilmektedir" denildi.

Fatih Terim'in kızı Buse Terim de babasının sağlık durumu hakkında açıklama yapmış ve "Babam şu anda iyi, hastanede tedavi altında. Kronik bir rahatsızlığının olmaması ve sigara içmemesi bu süreçte bir avantaj" ifadelerini kullanmıştı.