AKP’li vekile büyük tepki: “Beş kişinin öldüğü yerde…” 

Ankara’da 5 kişinin hayatını kaybettiği İskitler Ata Sanayi Sitesi’ne gelen AKP’li milletvekili Lütfiye Selva Çam ve AKP’li Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin seçim sohbeti yapıp kameralara gülümsemesi, sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu.

Ankara İskitler Ata Sanayi Sitesi'nde bulunan üç katlı metruk binada çıkan yangın sonucu, 5 kişi yaşamını yitirmiş, 11 kişi de yaralanmıştı.İncelmeler yapmak üzere olay yerine gelen AKP Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam’ın, yine AKP’li Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ile yaptığı seçim sohbeti ise sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Selva Çam’ın, “Sandıktan da iyi bir şeyler çıkar inşallah” ifadelerini kullanıp kameralar karşısında gülmesi, 5 kişinin öldüğü onlarca kişinin yaralandığı olayın seçim malzemesine dönüştürüldüğü yorumlarına neden oldu.

Sosyal medyada, “Ankara’da 5 kişinin hayatını kaybettiği İskitler Ata Sanayi Sitesi’ne gelen AKP’li milletvekili ile belediye başkanı, seçim sohbeti yapıp kameralara gülümsediler” mesajları paylaşıldı.