Yalı Çapkını bu akşam var mı? Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümünde ne oluyor? Yalı Çapkını bu akşam saat kaçta yayınlanıyor?

Yalı Çapkını bu akşam var mı? Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümünde ne oluyor? Yalı Çapkını bu akşam saat kaçta yayınlanıyor?
Yeni bölümüyle Yalı Çapkını bu akşam Star TV ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Yalı Çapkını bu akşam var mı? Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümünde ne oluyor? Yalı Çapkını bu akşam saat kaçta yayınlanıyor? Yalı Çapkını 23 bölüm bu akşam mı? İşte detaylar...

Yalı Çapkını 23. bölümde neler olacak?

Yeni bölümü merakla beklenen dizi Yalı Çapkını 10 Mart Cuma 23. bölümüyle STAR TV'de! Kaldıkları yerde Seyran ve Ferit’in yakınlaşması dikkat çekiyor. Halis Ağa, Seyran'ı yayına çağırıp araları bozulan Fuat ve Asuman'ı barıştırmasını ister. Durumu Ferit ile paylaşan Seyran, plan yapmaya başlar.

Ferit ve Seyran ekibi toplayıp orman evine doğru yola çıkar. Kızlar yolda keyifli anlar yaşarlar. Orman evinde ise Seyran ve Ferit iyice yakınlaşırken, Suna ve Abidin arasındaki aşk ise alevlenir. Kartopu savaşı yapan ekip, dinlendikleri sırada Fuat ve Asuman'ın birbirlerine sarılmasıyla küslük sona erer. Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanına ve Yalı Çapkını hakkında daha fazla bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Etiketler :