Survivor'da skandal! Survivor tarihinde görülmemiş olay Acun Ilıcalı'yı küplere bindirdi: 'Böyle bir olay hiç olmadı'

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor'da sular durulmuyor. 56. bölümde acil durum konseyi düzenleyen Acun Ilıcalı, "Akıl tutulması yaşadım" dediği olayı anlattı. Çok ses getirecek skandala göre yarışmacılardan Poyraz, bir Dominikli'nin evini soydu. Olay ortaya çıktı, Poyraz'a Survivor tarihinde görülmemiş ceza verildi.

Acun Ilıcalı, Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümün tanıtım fragmanında "Aklımı hayalimi durduran böyle bir olay hiç olmadı" diyerek Poyraz'a Survivor tarihinin görmediği bir ceza vereceklerini açıklamıştı.

Acun Ilıcalı Acil Durum Konseyi'nde Poyraz'ın suçunu açıkladı. Yaşananlar karşısında akıl tutulması yaşadığını belirtip genç yarışmacıya dönen Acun Ilıcalı,

18 sezondur ekranlara gelen Survivor yarışmasında herkesi şaşkınlığa iten bir olay gerçekleşti. Mavi takım yarışmacılarının hırsızlık olayı Acun Ilıcalı'yı çok sinirlendirdi:

Yaşananlar karşısında akıl tutulması yaşadığını belirtip genç yarışmacıya dönen Acun Ilıcalı, "Yıllarca Survivor çektim. Fakat aklımı, hayalimi durduran böyle bir olay da hiç olmadı. Ve konunun muhattabı Poyraz! Akıl tutulması yaşadım. Sana Survivor tarihinin görmediği, yaşanmamış bir ceza vereceğiz" dedi.

konsey-zh4k-jpg.webp

DOMİNİK VATANDAŞININ EVİNE ÇUVALLA GİRMİŞ

Poyraz'ın dere kenarındaki kamptan çıkıp medeniyetin olduğu bölgelere gittiğini söyleyen Ilıcalı, şu ifadeleri kullandı:
"Poyraz, bir Dominik vatandaşının evine çuvalla giriyor. Yanlış anlamayın adam Dominikli. Silahlı güvenliklerle de korunan bir ev. Adam evde yokmuş. Evde ne varsa çuvala doldurup ondan sonra devam ediyor. Adam normal şartlarda polise gidecek, polis de Poyraz’ı alacak. Neyse müdahale ettik."

poyraz22-kar2-jpg.webp

DEVREYE ACUN ILICALI GİRMİŞ

Acun Ilıcalı, adamı polise gitmemesi için ikna ettiklerini belirtti.

ÖZÜR DİLEDİ

Evden temel gıda ihtiyaçları aldığını söyleyen Poyraz, zor bir dönemden geçtiği için böyle bir şey yaptığını ifade etti ve özür diledi.

xw1bvwezl0eckr44rrvlyq.webp

15 ÖDÜLDEN YARARLANMAMA CEZASI

Bu yaşananların ardından Poyraz 15 ödülden yararlanmama cezası aldı. Ilıcalı, Poyraz’a dair yaptığı açıklamaya şöyle devam etti:
"Tek başınaysan 15 ödülden yararlanamayacaksın. Eğer itiraf eden varsa, 'Ben de oradaydım' diyen olursa Poyraz'ın cezasını indireceğim."

4fixhqi-kecqxtcbffcqaq.webp

HAKAN HARİÇ MAVİ TAKIM ERKEKLERİ VE AYSU'YA CEZA

Bunun üzerine Ogeday, Yasin, Furkan, Yaman ve Batuhan "Ben de vardım" dedi.

Hakan Hatipoğlu hariç diğer mavi takımın erkek yarışmacılarına 3'er ödül cezası verildi. Batuhan'a ise sonradan dahil olduğu için 2 ödül cezası verildi. Aysu da ev konusunda yardım ettiği için 4 ödülden men cezası aldı.