Survivor'da kavga neden çıktı? Survivor'da kim kavga etti? Dokunulmazlık ve ödül oyununu kim kazandı? (10 Mart)

Survivor'da kavga neden çıktı? Survivor'da kim kavga etti? Dokunulmazlık ve ödül oyununu kim kazandı? (10 Mart)
Survivor'da 10 Mart Cuma akşamı takımlar ödül için kıyasıya yarıştı. Survivor'da 9 Mart'ta dokunulmazlık oyunu oynanmış, konseyde son elenen isim Aysu olmuştu. Survivor'da adaya bir kavga damgasını vurdu. Peki Survivor'da kavga neden çıktı? Survivor'da kim kavga etti? Dokunulmazlık ve ödül oyununu kim kazandı? (10 Mart)

Ekranların en sevilen yarışmalarından Survivor'da 10 Mart Cuma akşamı takımlar ödül için kıyasıya yarıştı. Survivor'da 9 Mart'ta dokunulmazlık oyunu oynanmış, konseyde son elenen isim Aysu olmuştu. Yarışmacıların açlıkla müacadele ettiği yarışmada ödül oyunlarını kazanmak çok önemli. Peki, Survivor ödül oyunu kim kazandı, ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor'da adaya bir kavga damgasını vurdu. Peki Survivor'da kavga neden çıktı? Survivor'da kim kavga etti? Dokunulmazlık ve ödül oyununu kim kazandı? (10 Mart)

survivor1.jpg

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Ünlüler ve gönüllüler takımı, perşembe akşamı üçüncü ve son dokunulmazlık oyunanda performans sergiledi. Oyunu kazanan sadece dokunulmazlığı değil tavuk şiş ve pilav da kazandı.
Dokunulmazlıkta kadınlar yarışını 8-7 ünlüler aldı. Erkekler oyununu da ünlüler kazandı. Dokunulmazlık bir kez daha kırmızı takımın oldu.
Dün akşam ise dokunulmazlık oyunu oynanmadı.

senem.jpg

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?
Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler, konsey oylaması sonunda da ikinci eleme adayı olarak Aziz'i seçti.

SURVİVOR'DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Haftanın ilk eleme adayı BARIŞ olmuştu.

senem1.jpg

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?
Art arda üç dokunulmazlığı da kaybeden ünlülerden Barış, Murat, Buse ve Aysu potaya girdi.

SURVİVOR HAFTANIN SON ELEME ADAYI KİM?
Survivor'da ilk eleme adayı ünlülerden Barış, ikinci gitme adayı ise gönüllülerden Aziz olmuştu. Son isim için oylama yapılacakken gönüllülerin adasında çıkan kavga sonucunda bu hafta eleme olmayacağını Acun Ilcalı duyurdu.

SURVİVOR'DA KAVGA NEDEN ÇIKTI?
Yarışmacılardan Kardelen'in oyun alanından yemek çaldığı ortaya çıktı. Kardelen, takım arkadaşlarına öfkeli olduğunu belirtti. Kardelen şöyle konuştu: "Benim yakanlanmamın sebebi takım arkadaşlarımmış. Çok sinirleniyorum. Takım arkadaşlarım beni arkadan vurdu. Hepimiz açız. Benim takım arkadaşımın kalkıp da onu orada yaptı, gidiyor, yiyecek söylemleri yüzünden yakalanmışım. Bu noktada hakkımı helal etmiyorum."

BU HAFTA ELEME NEDEN YOK?
Survivor dokunulmazlık oyunları sürerken adada bir yandan da kavga şoku yaşanıyor. Gönüllüler takımında yer alan Survivor Asena, Survivor Merve ve Senem Genç üçlüsü arasında yaşanan kriz acil durum konseyini topladı. Yaşanan fiziksel kavga sonrası Senem Genç'in yarışmadan çekildiğini Acun Ilıcalı duyurdu. dokunulmazlık oyunu öncesi seremonide birbirini suçlayan Survivor Asena ve Merve Gönüllüler adasında kavga etti.

ASENA VE MERVE'YE NE CEZA VERİLDİ?
Ilıcalı, "Senem yaşanan bu olay karşısında Survivor'a devam etmeyeceğini açıkladı. Kavganın yaşandığı iki isim Asena ve Merve. Ciddi bir olay yaşandı ve bunun sonrasında Senem Survivor'a devam etmeyeceğini açıkladı" ifadelerini kullandı.
Survivor Senem'in ayrılığı nedeniyle bu hafta elemenin olmayacağı Survivor'da Asena ve Merve'ye verilecek ceza da merak konusu oldu.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?
Yaşananlar sonrasında bugün Survivor ekranlara "Anlat bakalım" oyunu ile seyirci karşısına çıktı. Oyun sonrasında kazanan takımın ödülü tatlı oldu. Ödül oyununun kazananı ise Ünlüler oldu ve tatlının sahibi oldu.