Somer Şef Aşkını Haykırdı! Meğer Ünlü İsimle Sevgiliymiş

Somer Şef Aşkını Haykırdı! Meğer Ünlü İsimle Sevgiliymiş
Masterchef Türkiye programı ile geniş hayran kitlesine ulaşan Somer Sivrioğlu'nun hakkındaki aşk iddiaları doğru çıktı. Ayşe Özyılmazel'le aşk yaşadığı konuşulan Somer şefin aşkı belgelendi.

Masterchef yarışmasıyla gönülleri fetheden Somer Sivrioğlu, programın adeta vazgeçilmez ismi haline geldi. Sempatik ve güleryüzüyle seyircinin sevgisini kazanan Somer Şef, yarışmadaki stiliyle epey konuşulmuştu. Geçen yıllarda 18 yıldır evli olduğu Aslı Sencer'le boşanan Somer şefin eşini aldattığı iddia edilmişti. Boşanmanın hemen ardından meslektaşı Pınar Kızılkaya ile ilişki yaşayan Somer şef eleştirilerin hedefi olmuştu.

somer-sef3.webp

Şimdi ise yeni bir aşka yelken açan Somer şef hakkındaki dedikodular doğru çıktı. Ayşe Özyılmazel'le birlikte olduğu konuşulan Somer şefin aşkı belgelendi. Çiftin Fenerbahçe Beko-Panathinaikos arasında oynanan EuroLeague yarı final maçını izlemek için beraber Almanya'ya gittiği ortaya çıktı.

3-001.webp

Somer Sivrioğlu'nun Avusturalya’da yaşayan oğlu Deniz Sivrioğlu’da çifte eşlik etmiş. Ayşe Özyılmazel, Somer Sivrioğlu ve oğlu Deniz Sivrioğlu'nun fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

1-2.webp

Ayşe Özyılmazel iddialara Somer Şef'in fotoğrafını "Canım sevgilim" notuyla paylaşarak yanıt verdi.

2-2.webp