Oynadığı Film Senaryosu Gerçek Oldu! Ünlü Aktör Cinayetten Tutuklandı

Oynadığı Film Senaryosu Gerçek Oldu! Ünlü Aktör Cinayetten Tutuklandı
Hindistan sinemasının ünlü oyuncularından Darshan Thoogudeepa filmlere konu olacak bir davada yargılanıyor. 33 yaşındaki hayranını öldürmekle suçlanan aktör mahkemede suçlamaları reddetti.

Hindistan Karnataka'da ülkenin ünlü oyuncularından olan Darshan Thoogudeepa, oynadığı film senaryolarından birinde yaşananları benzeyen bir suçtan kaynaklı tutuklu bulunuyor.

Ünlü Hintli oyuncu Darshan Thoogudeepa'nın hayranlarından biri olan 33 yaşındaki Renukaswamy'nin cesedi, kanalizasyonda yapılan arama sonucu bulundu. Polis, Renukaswamy'nin vahşice öldürüldüğünü açıkladı.

Olayın trajik boyutu, cinayetle bağlantılı olarak oyuncu Darshan Thoogudeepa'nın da dahil olduğu 17 kişinin tutuklanması ile daha da arttı. Polis, Thoogudeepa'nın tutuklanma gerekçesini ise oyuncunun kız arkadaşı olduğu iddia edilen Pavithra Gowda'ya sosyal medyadan attığı cinsel içerikli mesajlar nedeniyle Renukaswamy'ye kızdığı ve bu sebeple 33 yaşındaki adamı öldürdüğüne inanıyor.

Thoogudeepa'nın bu mesajlarının Renukaswamy'yi öfkelendirdiği ve cinayete yol açtığı düşünülüyor. Bu vahşi olay, hayranların ünlülere karşı takıntılı davranışlarının ve bu tür takıntıların nelere yol açabileceğinin üzücü bir örneği.