Oğlunu görmeye giden babayı döve-döve komalık hale getirdiler!

Oğlunu görmeye giden babayı döve-döve komalık hale getirdiler!
Oğlunu görmeye giden baba dehşeti yaşadı. Günay Boz, “Boşanma aşamasında olduğum eşimin polis sevgilisi var. Saldırıyı bu kişiler planladı” diyerek suç duyurusunda bulundu. Dosyaya göre, boğazına ip dolanan Boz boğulmaya çalışıldı. Boğazı kesilen Boz’u aldıkları araçtan atan şüpheliler olay yerinden kaçtı. Hastaneye kaldırılan Boz “Can güvenliğim yok” dedi.

Günay Boz, boşanma aşamasında eşi ile yaşayan oğlunu görmek için geçen 18 Mayıs’ta İstanbul’dan Samsun’a gitti. Oğlunun okuldan çıkmasını bekleyen Boz, bu esnada saldırıya uğradı.

Halk Akademi’den Şafak Tok’un haberine göre arkasından yaklaşan bir kişi, Boz’un boğazını iple sardı; boğmaya çalıştı. Yere düşen Günay Boz'a başka bir kişi de sırtına sert bir cisimle vurmaya başladı. Boz bayılınca da saldırganlar öldü sanılarak saldırganlar tarafından bir otomobile bindirildi.

ÖLDÜ SANILARAK ARAÇTAN ATILDI
Saldırganlar otomobillerine aldıkları Günay Boz'u, olay yerine yakın bir noktada attı. Uzun bir süre baygın kalan Boz, durumu annesine bildirmesinin ardından evlerine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı.

DARP SONRASI FELÇ GEÇİRDİ
Boğazı iple kesilen Günay Boz’un, kaldırıldığı hastanede omurilik felci geçirdiği tespit edildi. Yoğun bakım ünitesinde bulunan Günay Boz hala hastanede yaşam savaşı veriyor.

EŞİNİN POLİS SEVGİLİSİ VAR’ İDDİASI
Günay Boz’un avukatı boşanma davasının görüldüğü mahkemeye sunduğu şikâyet dilekçesinde, müvekkilinin eşi Gülhen Boz’un polis olan sevgilisinden şüphelendiğini söyleyerek, koruma ve uzaklaştırma tedbirlerinin alınmasını talep etti.

KORUNMA TALEBİNDE BULUNDU
Müvekkili Günay Boz lehine 1 milyon lira maddi, 1 milyon lira manevi tazminata hükmedilmesini, koruma tedbirlerinin alınmasını ve çocuklarının velayetinin baba Günay Boz’a verilmesini talep etti.

Boz’un avukatı Samsun 4. Aile Mahkemesi’ne sunduğu dilekçede şüpheli Gülhen Boz’un, müvekkili Günay Boz’un ailesini de rahatsız ettiği öne sürüldü. Mahkemeye yapılan başvuruda, koruma talebinde de bulunuldu.

AVUKAT: SUÇLAMALARI GERÇEK DIŞI
Suçlanan Gülhen Boz'un avukatı ise Halktv.com.tr'ye yaptığı açıklamada müvekkili hakkındaki suçlamalarının dayanaksız olduğunu savundu. Avukat, Günay Boz’un öldürmeye teşebbüsle suçladığı eşi Gülhen Boz’a saldırdığını, barışmak için eşine gönderdiği, “Tutunacak bir dala ihtiyacım var, seni çok sevdim ve hala çok seviyorum. Sana layık bir eş olamadığım için çok özür dilerim” yazılı mesajların olduğunu kaydetti. Avukat, Günay Boz'un Instagram’dan, Gülhen Boz’un arkadaşlarına da ulaşmaya çalıştığını dile getirdi. Avukat, Günay Boz’un hastanede yetkililere önce intihar ettiğini, daha sonra birinin iple boğazını sıktığını düşündüğünü söylediğini iddia etti.

Kaynak:halktv.com.tr