Kendi Ölümünü Bile Bilen Kahin Başka Neler Neler Bildi! Kıyamet İçin Ne Dedi

Kendi Ölümünü Bile Bilen Kahin Başka Neler Neler Bildi! Kıyamet İçin Ne Dedi
Edgar Cayce, 20. yüzyılın en ünlü kahinlerinden biri olarak bilinir. Transa girerek yaptığı "okumalar" ile tanınan Cayce, birçok önemli olayı önceden tahmin etmesiyle ün kazanmıştır.

ABD'nin ünlü kahini Edgar Jayce transta iken bulunduğu kehanetlerle değişik vakaların tedavisi için gerekli ilaçların nerede bulunabileceğini tarif etmiş, ayrıca astroloji, reankarnasyon ve Atlantis ile ilgili kehanetlerde bulunmuş bir isimdir.

Cayce'nin en bilinen kehanetleri arasında şunlar yer alır:

  • John F. Kennedy'nin başkanlığı sırasında suikaste uğrayacağı
  • Sovyetler Birliği'nin çökeceği
  • Hindistan'ın İngiltere'den bağımsızlığını kazanacağı
  • Plüton'un Güneş Sistemi'nde 9. gezegen olduğu (Plüton o dönemde keşfedilmemişti)

Cayce'nin kehanetlerinin çoğu zaman doğru çıkması, birçok önemli olayı önceden tahmin etmesi onu mistik bir figür haline getirmiştir.

psokzp83slp41.png

İKİNCİ DÜNYA SAVAŞININ NE ZAMAN BİTECEĞİNİ BİLDİ

İkinci Dünya Savaşı'nın başlama ve bitiş tarihlerini de doğru bir şekilde tahmin eden Cayce, kendisinin de hayatının sona ereceği tarihi bir gördü. 1 Ocak 1945'te, sadece dört gün içinde gömüleceğini tahmin etmesinin ardından, iki gün sonra yaşamını yitirdi.

Edgar Cayce ayrıca, lazer teknolojisinden ve kızılötesi görüşten bahseden ilk kişi olarak da biliniyor. Bu da onun döneminin ötesinde bir görüşe sahip olduğunu gösteren işaretler yer alıyor.