Gülse Birsel Rapçileri Kızdırdı! Gazapizm Ateş Püskürdü

Gülse Birsel Rapçileri Kızdırdı! Gazapizm Ateş Püskürdü
Ünlü oyuncu, senarist ve sunucu Gülse Birsel, sözleriyle rapçileri kızdırdı. Gülse Birsel'e yanıt Gazapizm olarak tanınan Anıl Acar'dan geldi.

Senarist ve oyuncu Gülse Birsel, katıldığı bir programda Rapçi Ezhel'den hoşlandığını ifade ederek, rap şarkılarının sözlerinden şikayetçi oldu. Birsel, bu şarkıların sözlerinde sıkça yakınma temasının işlendiğini belirtti.

Bu eleştiriler üzerine, arabesk rap yapan şarkıcıları hedef alan Birsel'e, ünlü rapçi Gazapizm sosyal medyada yanıt verdi. Gazapizm, "Ne kadar kötü olabilir hayatınız?" diyen Birsel için, "Bu kadar yüzeysel baktığını zaten biliyorduk" dedi.

Gülse Birsel, 'Az Önce Konuştum' programında arabesk rap yapan sanatçılar hakkında konuşmuştu. Birsel, bu şarkıların sözlerindeki ifadelerin aşırı abartılı olduğunu savunarak, "Gençler çok yetenekli, hepsine saygım var ama bu kadar mı yakınmalı hayatta? Hayatınız ne kadar kötü olabilir? Sürekli sağlık sorunlarından bahsetmemelisiniz. Sağlıklı, güçlü gençlersiniz. Sürekli ağrı ve sızıdan bahsetmek doğru değil. 'Kurumuş boğazım, bacaklarım ağrıyor, başımda bir sızı, ayaklarım tutmuyor...' Sürekli üşüdüklerini söylüyorlar. Ben de üşürüm ama onlardan daha fazla üşüdüklerini iddia ediyorlar. İstanbul’un soğuk olduğunu söylüyorlar ama burası soğuk bir yer değil. Burası Oslo değil, sıcak bir memleket. Bir doktora gidin ve eksikliklerinizi öğrenin. Sürekli şehirlerin soğukluğundan şikayet ediyorsanız, taşının. Çok fazla yakınma var. Sağlık sorunları çok fazla. Sürekli ölüm planlarından bahsediyorlar..." demişti.

Bu sözlere Gazapizm, gerçek adıyla Anıl Acar, sosyal medya platformu X'ten tepki gösterdi.

Gazapizm, paylaşımında, "Burjuva düşleri yalanlardan arta kalır. Bu arada, Gülse hanımefendinin bu videodaki söylemleri beni hiç şaşırtmadı. Zaten tüm bunlara bu kadar yüzeysel baktığını biliyorduk. Yeni kitabı hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.