Gülse Birsel Arabesk Rapçilere Sitem Etti

Gülse Birsel Arabesk Rapçilere Sitem Etti
Senarist ve oyuncu Gülse Birsel, konuk olduğu programda arabesk rapçilere 'sitem' etti. İşte Gülse Birsel'in herkesi gülümseten o sitemi.

Gülse Birsel, Candaş Tolga Işık'ın yayınına konuk oldu. Başarılı oyunculuğu ve sevilen projeleriyle herkesin gönlünü fetheden Gülse Birsel, bu kez rapçileri ettiği sitemle herkesi gülümsetti.

gulse-birsel1.webp

Birsel, şu ifadeleri kullandı:

"Ben de dinliyordum fakat bazı temalar insanın kulağında kalıyor. Çok yetenekli çocuklar. Hepsine saygım, sevgim süper fakat bu kadar yakınmalı mıyız hayatta? Ne kadar kötü olabilir hayatınız? Sağlık sorunlarınızdan sürekli bahsedemezsin. Aslan gibi çocuklarsınız. Sürekli ağrı, sızıdan bahsedemezsiniz. Bakın sizde problem.

gulse-birsel.webp

Kurumuş boğazım, bacaklarım ağrıyor, başımda bir sızı, ayaklarım tutmuyor...' Çok üşüyorlar. Ben çok üşerim benden daha çok üşüyorlar. İstanbul çok soğuk diye şikayet ediyorlar, soğuk değil. Burası Oslo değil, sıcak memleket. Gidin bir doktora ne vitamin eksikse baktırın. Sürekli şehirlerden soğuk diye şikayet var, ee taşın aşkım. Birçok şikayet var. Sağlık sorunları çok var. Bir de sürekli ölüm planı..."

Gülse Birsel'in bu açıklamaları sosyal medyada gündem oldu.