Favori rakamını seç, sana kim olduğunu söyleyelim: Seçtiğiniz sayı, kişiliğinizi ele veriyor

Favori rakamını seç, sana kim olduğunu söyleyelim: Seçtiğiniz sayı, kişiliğinizi ele veriyor
Sevdiğiniz pek çok şey aslında iç dünyanızın açığa vurması. En sevdiğiniz sayı sizin kişiliğinizi ele veren unsurlar arasında. Peki hangi rakam hangi kişilik özelliklerini anlatıyor? Karşınızdaki kişinin favori rakamından yola çıkarak sevecen mi yoksa kıskanç mı olduğunu tahmin etmek ister misiniz? İşte rakamlar ve kişilik özellikleri...

Sevgilinizin ya da bir arkadaşınızın kişilik özelliklerini tahmin etmek isteyebilirsiniz. Bunun için de burçlardan yararlanmanız mümkün. Bir diğer yolu da sayıların gücünden faydalanmak. En sevdiğiniz sayı hangisi? Sevdiğiniz sayı sizin için bir şeyler fısıldıyor olabilir. Psikologların davranış kalıpları ve kişilik tipleriyle ilgili yaptığı çok sayıda araştırmaya göre hazırlanan testte 0'dan 9'a kadar en sevdiğiniz sayıyı seçin ve size bile tuhaf gelecek kişilik özelliklerinizi görün.

Farkındalık bakımında önemli olan kişilik testleri bulunduğunuz her yerde karşınızdakini keşfetmenizi ve daha derin bir anlayış sahibi olmanızı sağlayacak, insanlarla daha nitelikli iletişim kurmanıza yardımcı olacak.

Favori rakamınız hangisi?

sayi-2.jpg

Favorisi 1 olanlar:
Liderlik özelliği taşıyanlar 1 numarayı seviyor. Özgür ruhlusunuz. Hırslı ve başarılı birisiniz. Sorunlarla başa çıkmak sizin için çok kolay. Zirvede ve kalabalığın önünde konuşmaktan çekinmeyen bir lidersiniz. Cesur ve yaratıcı birisiniz.

İlişkilerde kendinizden ve başkalarından talepkar olabilirsiniz. Yüksek standartlarınız var. Aşırı mükemmelliyetçi bir tavrınız olduğunu söyleyebiliriz.

Favorisi 2 olanlar:

Favorisi 2 olanlar, duygusal ve sezgileri kuvvetli kişiler. Hayatınızda 'akıldan önce kalp' diyenlerdensiniz. Olumsuzlukla karşılaştığınızda dengeniz hemen bozulabiliyor.

Derin ve açık bir bağ geliştirene kadar utangaçsınız. Her şeyin mükemmel ve huzurlu olmasını istiyorsunuz. Yalnızlık size göre değil. Hayal gücünüz yüksek ve çok yaratıcısınız.

Favorisi 3 olanlar:

Bu numara dışa dönüklüğü ifade ediyor. Arkadaş gruplarınız arasında popülersiniz. Sosyal ortamların tadını çıkarırsınız. Geleneklere ve kültürlere çok meraklısınız. İletişiminiz çok kuvvetli ve çok açık sözlüsünüz.

Kendinizle övünme eğilimindesiniz. İddialı ve eğlencelisiniz. Hayatta güçlü bir vizyonunuz olmalı ve hayallerinizi gerçek yapmak için elinizden geleni yaparsınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi iletmek konusunda iyisiniz.

sayi.jpg

Favorisi 4 olanlar:
Kişiliğiniz güvenilir ve samimisiniz. Güvenilirsiniz. Yaptığınız her şeyde özenli olmayı ve elinizden gelenin en iyisini yapmayı seversiniz. İç dünyanızdaki huzur ve renklilik kişiliğinize yansıyor. Kimi zaman da inatçı ve huysuzsunuz. Hayattan ne istediğiniz konusunda oldukça netsiniz. Çok istikrarlı bir yolunuz var ve her zaman kazanmak için uğraşıyorsunuz.

Yararcılık hayat felsefeniz haline gelmiş. Mantıklısınız ve kendinizi adama konusunda da çok tecrübelisiniz. İnançlarınıza derinden bağlısınız. Azminizle çevrenizde hemen kabul görürsünüz.

Favorisi 5 olanlar:
5 rakamı, yüksek düzeyde heyecan ve enerji ifade ediyor. Risk almayı seviyorsunuz. Tezcanlı olmanız nedeniyle bir yerde fazla kalamazasınız, hep yer değiştirirsiniz. Maceracısınız ve özgürlük arıyorsunuz. Risk almayı seviyorsunuz.

Zihinsel enerjiniz şahane. Can sıkıntısından veya tembel tembel dolanmaktan hoşlanmıyorsunuz. Çevrenizdeki insanların bazen size ayak uyduramadığını hissedebilirsiniz.

Favorisi 6 olanlar:

Bu rakam sizin şefkatli olduğunuzu anlatıyor. İnsanlarla ilişki kuran şakacı bir kişiliğiniz var. Yeni şeylere ve deneyimlere açıksınız. Çok sıcakkanlısınız. İlişkilerinize, mesleğinize ve yaptığınız her şeye tam olarak değer veriyorsunuz.

Etrafınızdaki insanlara yardım etmekten mutluluk duyuyorsunuz. Lüksü ve şımartılmayı seviyorsunuz. İsteklerinizin çok farkındasınız, özfarkındalığınız çok yüksek. Kabalığa, düzensiz veya soğukkanlı davranışlar size göre değil. Siz sanat insanısınız.

rakam.jpg

Favorisi 7 olanlar:
Bu sayı sakin, soğukkanlı ve kendine hakim olmayı anlatıyor. Çok meraklı bir kişisiniz. Bir ilişkinin yürümesi için ise elinizden geleni yaparsınız.

Hayattaki yeni olan her şeyi keşfetmeyi seviyorsunuz. Bazen yalnızlığı da seversiniz. Varlığınız, diğerlerinin kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Pratiklik ve duyguların bir karışımısınız. Hayata kolaylaştırıcı adımlarla devam ediyorsunuz.

Favorisi 8 olanlar:

İstikrarı seven birisiniz. Oldukça güçlü bir kişiliğiniz var. Sezgisel, kontrollü, iradeli ve bazen de çok havalısınız. Hedeflerinize ulaşmak için çok emek veriyorsunuz. Bazen karamsar olsanız da çok dengelisiniz. Kendi kendini yöneten ve yeten birisiniz.

Materyalist ve gösterişçisiniz. Çok olgun, çoğu durumda sakin ve dengelisiniz. İkna etme gücünüz yüksek. Bardağa dolu tarafından bakmayı tercih edenlerdensiniz.

Favorisi 9 olanlar:

Bu rakam karizmatik, şefkatli, kendine güvenen, arkadaş canlısı olduğunuzu anlatıyor. Yaşamı ve ölümü anlıyorsunuz. Etrafınızdaki insanlara yardım etmeye her zaman açıksınız. Çok cesur bir duruşunuz var. Grupları ve organizasyonları yönetebilirsiniz. Spor veya askerlik gibi fiziksel aktivite gerektiren rollerde yer alabilirsiniz. Sorunların üstesinden gelirken kimi zaman agresif olabilirsiniz.

Favorisi 0 olanlar:

Mizah anlayışınız oldukça yüksek. Çevrenize neşe ve mutluluk yayabilirsiniz. Sıkıcı ortamlara eğlence katıyorsunuz. Sıfırı seven nadir insanlardansınız. Sonsuzluğa inanıyorsunuz. Derdiniz hep kendinizle ve kendinizi aşmak için uğraşanlardansınız.

numara.jpg
Favori rakamlar ve kişilik özelliklerini şöyle özetleyebiliriz:

0: Mizah yeteneği, kapsayıcılık, sonsuzluğa inanç

9: Şefkatli, arkadaş canlısı, insancıl

8: Duygusal, sezgisel, güçlü iradeli, kendi kendine yeten

7: Sakin, kendine hakim, yeni şeyler keşfetmeyi seven, sadık

6: Uyumlu, sempatik, dinleyici, yeni deneyimlere açık

5: Hevesli, enerjik, risk alan, özgürlüğü seven, heyecan arayan, dinamik

4: Güvenilir, samimi, inatçı, huysuz, cesur, mantıklı

3: Dışa dönük, sosyal, meraklı, açık sözlü, eğlenceli

2: Sezgisel, utangaç, barışçıl, yaratıcı, hassas

1: Bağımsız, hırslı, yüksek başarılı, cesur

Etiketler :