Evlilikler için en kritik tarih 2024 ‘te bu burçlarda benzeri görülmemiş boşanmalara şaşırmayın !

Evlilikler için en kritik tarih 2024 ‘te bu burçlarda benzeri görülmemiş boşanmalara şaşırmayın !
Önümüzdeki iki yıl boyunca Terazi ve Koç burcunda yaşanacak tutulma aşk ilişkilerinde ani dönüşleri beraberinde getiriyor, bu nedenle astrologlar 2024'te birçok boşanmanın yaşanacağını öngörüyor. Bu yıl bir tarih , birçok evlilik için özellikle kritik olacak

Bu tarih 2 Ekim 2024. Her yıl tutulmalar burçların işaretlerini değiştirir. Son bir buçuk yıldır Akrep ve Boğa takımyıldızlarından geçerek 2025 yılına kadar yavaş yavaş Terazi ve Koç'a doğru ilerliyor. Bunlar ilişkilerin, ortaklıkların, düğünlerin, boşanmaların yanı sıra bencillik ve inisiyatifin işaretleridir.

20 Haziran 2024'ten sonra bu burçlar hayatlarını değiştirecek bir şey yaşayacaklar İlk tutulma, ateşli bir öncü burç olan Koç burcundaydı; bu, ilişkilerde ve hayattaki hedeflerde köklü değişikliklerden sorumlu olduğu anlamına geliyor.

Koç, Yay veya Aslan burcunda doğan insanlardan biri hayatında köklü değişiklikler düşünürse şaşırmayın aniden işini değiştirir, boşanma davası açar veya başka bir ülkeye taşınabilir. Bu durumda boşanmanın en büyük cazibesi, tüm ailesinin hayatını tam anlamıyla alt üst edebilecek Koç için olacaktır. Bütün koçlar aşkta ve işteki ilişkilerin keskin bir analiziyle karşı karşıya kalacağız çünkü geçmişin düğümü çözülecek.

koc5.jpg

Terazi burcunda da boşanmalarda benzeri görülmemiş bir artışa neden olacak. Partnerinizden ayrılıp yeniden başlama dürtüsü hissederseniz şaşırmayın. Tutulma etkisi tam olarak bu şekilde çalışır! Geleceğin düğümü Koç burcunu takip edecek. Kendi kurallarımıza göre yaşamayı, proaktif olmayı ve arzularımızdan korkmamayı öğreneceğiz. Ancak astrologlar, boşanmanın tüm sorunlarının çözümünün anahtarı olduğuna ikna olacakları için bunun çoğu burç için iyi olacağını söylüyorlar. Astrologlar, evliliğinize bir kriz girdiyse, bunu kabul etmeniz ve üzerinde çalışmaya başlamanızı tavsiye ediyor.

terazi1.jpg

2 Ekim 2024 tarihinde Terazi burcundaki tutulmaların ardından birçok çift boşanma kararı alacak. Bu nedenle bu tarih civarında ilişkiyi sonlandırma veya boşanma isteği olabileceğini ancak geri dönüşün olmayacağını unutmayın. Tüm hayatınızı değiştirecek bu karara yıldızlar damgasını vuracak.