Birkan Sokullu eski eşi kim? Birkan Sokullu'nun eski eşinin kim olduğunu duyanlar çok şaşırıyor!

Birkan Sokullu eski eşi kim? Birkan Sokullu'nun eski eşinin kim olduğunu duyanlar çok şaşırıyor!
Birkan Sokullu en son Masumlar Apartmanı dizisinde oynamıştı. Birkan Sokullu yeni bir diziyle ekranlara dönüyor. Star TV ekranlarının yeni dizisi Yüz Yıllık Mucize için geri sayım devam ediyor. Dizide Birkan Sokullu, Ali Tahir'i canlandırıyor. Birkan Sokullu'nun eski eşi merak ediliyor. Birkan Sokullu'nun eski eşinin kim olduğunu duyanlar çok şaşırıyor. Birkan Sokullu eski eşi kim?

Star TV ekranlarının yeni dizisi Yüz Yıllık Mucize için geri sayım devam ediyor. Başrollerinde Ebru Şahin ve Birkan Sokullu'nun yer aldığı dizinin fragmanı yayınlandı. Yönetmenliğini Hilal Saral'ın üstlendiği yapım, oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Merakla beklenen dizi, yüz yıl boyunca yaşamasına rağmen hala genç görünen bir adamın hayatına genç bir kadının dahil olmasıyla yaşanacakları ekranlara taşıyacak. Birkan Sokullu'nun eski eşi merak ediliyor. Birkan Sokullu'nun eski eşinin kim olduğunu duyanlar çok şaşırıyor. Birkan Sokullu eski eşi kim?

Yönetmen koltuğunda Hilal Saral'ın oturduğu Yüz Yıllık Mucize dizisinde Birkan Sokullu Kemal ve Ali Tahir karakterlerine, Ebru Şahin ise Harika rolüne hayat verecek.

Dizinin gündeme gelmesiyle Birkan Sokullu araştırılıyor. Birkan Sokullu'nun eski eşi merak konusu oldu. Peki Birkan Sokullu'nun eski eşi kim? Birkan Sokullu'nun eski eşi merak ediliyor. Birkan Sokullu'nun eski eşinin kim olduğunu duyanlar çok şaşırıyor.

BİRKAN SOKULLU'NUN ESKİ EŞİ KİM?

Birkan Sokullu, meslektaşı Aslı Enver ile 2012 yılında nikah masasına oturdu.

birkan-sokullu.jpg

BİRKAN SOKULLU ASLI ENVER NEDEN AYRILDI?

Mutluluk pozları veren ikili, 2015 yılında 3 yıllık evliliklerini bitirdi. Çiftin avukatları, evliliğin sonlandırılma gerekçesinin, şiddetli geçimsizlik olduğunu belirtti ve taraflar arasında dava için gerekli anlaşmanın sağlandığını duyurdu.

birkan-sokullu1.jpg

Balayını Tayland'da yapan çift, evli kaldıkları dönem verdikleri mutluluk pozlarıyla gündemden düşmüyorlardı.

Etiketler :