Beren Saat'in annesi ilk kez görüldü! Firdevs Hanım'ı solda sıfır bırakan güzellik: Emekli öğretmenin zerafeti

Beren Saat'in annesi ilk kez görüldü! Firdevs Hanım'ı solda sıfır bırakan güzellik: Emekli öğretmenin zerafeti
Çizgisinden hiç sapmadan sanat hayatını sürdüren Beren Saatçi özel yaşamı ile hiç gündeme gelmemeye özen gösteriyor. Öyle ki annesinin fotoğrafını görenler büyük şaşkınlık yaşadı. Ünlü oyuncu Beren Saat, annesi Ayla Saat'in doğum gününü kutladı. Ünlü oyuncunun annesini görenler gözlerine inanamadı.

Son olarak yakın zamanda ABD merkezli online dizi ve film platformu Netflix'te izleyiciyle buluşacak olan senaryosu Nuran Evren Şit tarafından yazılan, yönetmen koltuğunda ise Gönenç Uyanık'ın oturduğu 'Last Call For İstanbul' adlı filmde Serin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Beren Saat, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta annesine de yer verdi. Bugüne dek ailesi ile ilgili hiçir görüntü vermeyen Beren Saatçi'nin emekli öğretmen olan annesinin doğum günü nedeniyle paylaştığı iki fotoğraf büyük ilgi gördü Ünlü oyuncunun annesi görenleri şaşırttı.

beren.webp

2014 yılından bu yana ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile mutlu bir evlilik süren Beren Saat, sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaştığı fotoğrafta annesi Ayla Saat'e de yer verdi. Ünlü oyuncunun annesini görenler gözlerine inanamadı.

Sosyal medya hesabı aktif şekilde kullanan ünlü oyuncu emekli öğretmen annesi Ayla Saat'in doğum gününü kutladı. Ünlü oyuncu paylaşımında "Canım anneciğim iyi ki doğdun. Seni çok seviyorum" ifadelerine yer verdi. Beren Saat'in annesini görenler 'Güzelliğini ondan almış' yorumlarında bulundu.

beren1.webp