Baykuşların öttüğü yerde kedi miyavlıyor testi: 10 saniye içinde baykuşlar arasında saklanan kediyi bulabilir misiniz?

Baykuşların öttüğü yerde kedi miyavlıyor testi: 10 saniye içinde baykuşlar arasında saklanan kediyi bulabilir misiniz?
Bu testte baykuşların arasında gizlenen bir kedi var. Peki bu kediyi 10 saniyede bulabilir misiniz? Kediyi 10 saniye içinde bulanların IQ seviyesinin 150 olduğu söyleniyor. Siz de deneyin, zeka seviyenizi keşfedin. İşte baykuşlar ve içlerine gizlenmiş o kedi…

Gözlem yeteneğine dayalı optik illüzyonlar ile beyin gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz. Eğlenceli olduğu kadar öğretici de olan bu zeka testleri, beynimizin detaycı yönüne de katkı sunuyor. İllüzyonların büyüsüne kapılmayan ve gerçeklikten uzaklaşmayanlar, bu testlerde gizli olan nesneyi saniyeler geçmeden fark ediyor.

Yeni optik illüzyon testimizde de baykuşlar arasında gizlenen bir kedi var. Bu baykuşlarla dolu görselin sizi aldatmasına izin vermeyin.

Baykuşların her biri sizin doğru cevaba ulaşmamanız için uğraşıyor. Birbirlerine yakın renkteki gövdeleri, sarı gözleri ve açık ağızlarıyla dikkat dağıtan bu baykuşlar, bir de kedi saklıyor. Peki 10 saniye içinde kediyi bulup işaretleyebilir misiniz?

Süreniz başladı.

10, 9...

ekran-resmi-2023-03-13-14-58-36.png

Kediyi bulan var mı?

Kediyi halen bulamadıysanız baykuş ve kedi görüntüsünde, farklı olan yönlere odaklanın. Buradaki kedinin yüzü nasıl olabilir?

Belki de kedinin rengi de baykuşlarla aynı. Ancak fizyolojik olarak farklı bir yapısı olan kediyi bulmak için çok az zamanınız kaldı.

En fazla 10 saniyede doğru cevaba ulaşanları kutlarız. Şimdi sırada doğru cevabı bulamayanlar var. Haberimizin devamında baykuşların arasındaki kediyi göremeyenler için doğru cevap var.

İşte cevabı...

Baykuşların gagası, kedide bulunmuyor. Sağ tarafınıza bakarak kediyi görebilirsiniz.

kedi.jpg

Etiketler :