Aslantuğ’dan çok konuşulacak Arzum Onan açıklaması

Örnek çift olarak gösterilen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çiftinin 27 yıllık evliliği 29 Mayıs'ta sona ermişti. Aslantuğ'dan çok konuşulacak bir paylaşım geldi.

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın 27 yıllık evliliğini bitiren duruşma 29 Mayıs'ta Beykoz Adliyesi'nde görülmüştü. Duruşmaya çift el ele gelmiş, anlaşmalı olarak boşanan çiftin duruşması sadece 5 dakika sürmüştü.

mehmet-aslantug.png

Mehmet Aslantuğ boşanma sonrası yaptığı paylaşımına, "Bu sayfanın bizzat kayda alarak yaptığım en zor açıklamasıdır. Epeyce hassas olduğum duygunun dile gelmiş ilk ve son sözleri… Epeyce borçlu olduğumu düşündüğüm bir duygudan. Ve bundan sonra yaşayacağım, hakkım olduğunu düşündüğüm özgürlüğü kimseye açıklamak zorunda olmadığımı beyan ederek!… Bilene, anlayana şükranla, bilmek, anlamak istemeyene selametle..." notunu düştü.

Mehmet Aslantuğ, 'ihanet' haberlerini yalanladı ve boşanma sürecini anlattı. Buna göre; ayrılığı dile getiren kişi bir yıl önce Onan olurken, boşanmayı da Aslantuğ istedi.

640xauto.webp

Mehmet Aslantuğ açıklamasında, "Hiçbir şey yazıldığı çizildiği gibi değil. Ben ona ihanet etmedim. Magazinin yazdığı gibi, ben biraz da para sahibi bir hanımefendinin, hayatımda yüzünü bile görmediğim birinin bendeki yeri dolayısıyla boşanmadım, boşanmayı da ben istemedim. Daha doğrusu ayrılmayı ben istemedim." dedi.

"Bu aşkın sorumluluğu gereği kurduğum cümlelere ithafen kimseyi yanıltmadım. Arzum yorulduğunu ve kendini bulmak istediğini söyleyerek, ayrı eve çıkmak istediğini söyledi" ifadelerini kullandı.

Boşanmanın ardından Mehmet Aslantuğ Instagram hesabından dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

Etiketler :