Aşık olunca başı dönen burçlar! Onlar doğuştan Leyla, Mecnun, Ferhat, Şirin...

Aşık olunca başı dönen burçlar! Onlar doğuştan Leyla, Mecnun, Ferhat, Şirin...
Aşk duygusu herkesi farklı etkiler. Aşkın en çok yakıştığı burçlar hangileri? İşte aşkı gözünü kör edebilen burçlar...

Duygularını zirvede yaşayan burçlara aşk çok yakışıyor. Bu burçlar sevmeye ve sevilmeye çok hazır. Peki hangi burç sevince gözünden kalpler çıkıyor? İşte yanıtı...

Duygusal dünyası zengin kişiler için aşk yeme içme gibi zaruri bir duygudur. Peki hangi burçlar aşık olunca dünyayı başka algılar? İşte yanıtı...

Aşk zamansız bir duygudur. Bazen bir bakış bazen bir tavır karşı cinste dikkatimizi çekebilir. Herkesin aşkı yaşama şekli ise bambaşkadır. Peki aşk perisi olma ihtimali en yüksek burçlar hangileri?

AŞIK OLUNCA BAŞI DÖNEN BURÇLAR

İKİZLER: Aşk kelebeğine dönüşen İkizler burcu duygularını doruklarda yaşar. İkizler burcu dokunsaldır ve sevmelere doyamaz. Onlarla harika bir ilişki yaşanabilir. Tek sorun sıkılmamaları için eğlenceli olmalısınız.

BALIK: İçli Balıklar aşık olduklarında kurtarıcı bir kişiliğe bürünürler. Sevdikleri için yapamayacakları fedakarlık yoktur. Onlar aşkı emek gerektiren bir duygu olarak yaşarlar. İlgisizliğe gelemedikleri gibi ilgi göstermede de cömertlerdir.

KOVA: Kovalar gerçek bir aşk insanıdır. Onlar aşkları için mücadele etmekten asla geri durmazlar. Kova tarafından sevilmek ise herkese nasip olmaz. Özellikle Kova erkekleri sırılsıklam aşık olabilirler.