Adam " Tasmalı Ev Muzunu" Gezdirirken İnsanlar Gözlerine İnanamadı: Muzlar İyi Evcil Hayvanlarmış, Öyle Görünüyor

Adam " Tasmalı Ev Muzunu" Gezdirirken İnsanlar Gözlerine İnanamadı: Muzlar İyi Evcil Hayvanlarmış, Öyle Görünüyor
2022'deineternette yayınlanan bir gönderi, İngiltere'de bir adamın tasmalı bir muzla yolda yürürken fotoğraflanmasının ardından bugün bile hala fikirleri bölüyor... Ancak bunun çok basit bir açıklaması olabilir

Adam tasmalı muzu gezdirirken insanlar gözlerine inanamadı:

Kullanıcılar bu tuhaf hareketin çok basit bir açıklaması olabileceğine inanıyor.
Büyük Britanya'da iki yıl önce bir adamın " tasmalı muz" ile yürürken fotoğrafı çekildi. Görüntüler yayınlandı ve gönderi internette yayıldı. Ancak kullanıcılar hâlâ fotoğrafı tartışıyor. Üzerinde bir adam, arkasında bir muz sürükleyerek yolun karşısına geçiyor. Fotoğraf arkadan çekildiği için ne fotoğrafın çekildiği yer ne de adamın adı bilinmiyor.

31952f371626fe2440cc2a3677902072-2.jpeg

Bir adam elinde muzla yürüyor ...


Bu arada yorumlarda yaşananlara dair pek çok teori ortaya çıktı ve bu durum yine de kullanıcıları rahat bırakmıyor. Biri onun aslında "ipte yürüdüğünü ve muzun ölçek için olduğunu" iddia ederken, diğerleri "köpeklerin yüksek fiyatının" bununla bir ilgisi olabileceğini söyledi.

muz-3.jpg

Ancak bir kullanıcı muzun aslında bir tür terapi olabileceğini öne sürdüğünde konuşma hızla ciddileşti.
Bir klinik psikoloji ve akıl sağlığı sitesine atıfta bulunan kullanıcı, muzla yürümenin "sosyal kaygının üstesinden gelmeye yönelik davranışsal bir deney" olduğunu iddia ettiğini paylaştı.

Bir arkadaşıyla birlikte "ev muzunu" yürüyüşe çıkardığını yazdı: "Amaç bir şeyler yapmak ve insanların gerçekten size bakmasını sağlamaktır. Aslında bazı insanlar o kadar utangaçtır ki ne düşünüldüğü konusunda endişelenirler. Diğerleri, aptal görünmüyorlar mı ve çok da beceriksiz değiller mi? Bu tür deneyler sırasında, muhtemelen tepkinin düşündüğünüz gibi olmadığını göreceksiniz. Bu sadece onların görüşü! Peki, felaket bir şey değil. Bu, halka açık bir konuşmadan önce aşırı endişeli olan ve hata yapabileceklerinden endişe eden insanlar gibi. Mümkün olduğu kadar iyi ama ya bir hata yaparsanız dalga geçeceksiniz, neden uğraşasınız ki?"