92 yaşındaki medya patronu Rupert Murdoch 66'lık kız arkadaşıyla evleniyor: Umarım bu son olur!

92 yaşındaki medya patronu Rupert Murdoch 66'lık kız arkadaşıyla evleniyor: Umarım bu son olur!
92 yaşındaki Rupert Murdoch, bu sabah kendi yayınlarından biri olan New York Post ile yaptığı röportajda nişanlandığını açıkladı.

Milyarder medya patronu Rupert Murdoch, yeni kız arkadaşı Ann Lesley Smith ile ilk tanışmalarından sadece altı ay sonra ve dördüncü eşi Jerry Hall'dan boşanmasının kesinleşmesinin üzerinden bir yıldan kısa bir süre sonra nişanlandığını açıkladı .

92 yaşındaki Rupert Murdoch, bu sabah kendi yayınlarından biri olan New York Post ile yaptığı röportajda nişanlandığını açıkladı.

murdoch.jpg

Daha önce dört kez evlenen Murdoch, bu soruyu bir kez daha gündeme getireceği için "gergin" olduğunu ve "aşık olmaktan korktuğunu" itiraf etti - ancak Smith'le olan evliliğinin "son evliliği" olacağından emin olduğunu söyledi.

Çiftin bu yıl yaz sonunda evlenmeyi planladığını açıklarken, "Çok gergindim," diye paylaştı. Aşık olmaktan korkuyordum - ama bunun sonuncusu olacağını biliyordum, olsa iyi olur, çünkü çok mutluyum."

İşadamı, Smith'le geçen Eylül ayında Kaliforniya, Bel Air'deki Moraga üzüm bağında tanıştıklarını ve 200 kişilik bir etkinlikte tanıştıktan iki hafta sonra onu aradığını açıkladı.

Merhum country müzik yıldızı Chester Smith'in dul eşi olan Smith, ilişkiyi 'Tanrı'nın bir armağanı' olarak tanımladı ve çiftin 'aynı inançları paylaştığını' ve 'aynı dili konuştuğunu' açıkladı.

'Ben 14 yıldır dulum. Rupert gibi benim kocam da bir iş adamıydı. Yerel gazeteler için çalıştı, radyo ve televizyon istasyonları kurdu ve Univision'un tanıtımına yardımcı oldu. Yani Rupert'in dilini konuşuyorum. Aynı inançları paylaşıyoruz" dedi.

Smith, yeniden nişanlanmak için 'doğru zamanı beklediğini' hissettiğini ve 'arkadaşlarının onun adına mutlu olduğunu' sözlerine ekledi.

murdoch1.jpg
Müstakbel Bayan Murdoch 66 yaşında.

En büyük kızı 64 yaşında

Ünlü medya patronu Rupert Murdoch, 2016'da, Londra'da eski manken ve oyuncu Jerry Hall ile evlenmişti. Bu evlilik, 84 yaşındaki Murdoch'ın dördüncü, 59 yaşındaki Jerry Hall'ın ise ilk evliliği olmuştu.

Jerry Hall 1992'de Bali'de İngiliz rock grubu Rolling Stones grubunun solisti Mick Jagger ile evlenmiş, ancak yerel Hindu geleneklerine göre yapılan bu evlilik kanunen geçersiz sayılmıştı.

murdoch2.jpg

Avustralya doğumlu, ancak şu anda ABD vatandaşı olan Rupert Murdoch'ın dev medya imparatorluğu İngiltere'deki Times ve Sun gazetelerinin de sahibi.

Murdoch'un önceki evliliklerinden altı çocuğu var: İlk eşi Patricia Booker'dan şimdi 64 yaşındaki kızı Prudence MacLeod, 53 yaşındaki kızı Elisabeth ve 50 yaşındaki oğulları Lachlan ve ikinci eşi Anna Mann'dan 49 yaşındaki James ve 21 yaşındaki olan kızı Grace; üçüncü eşi Wendi Deng'den 19 yaşında Chloe adlı çocukları var.

Murdoch ve dördüncü eşi eski süper model Hall'un geçen yıl sona eren altı yıllık evlilikleri boyunca hiç çocuğu olmadı.

Etiketler :