Sinop'ta başlayan kavga Esenyurt'ta sürdü

Sinop'ta kavga eden aile Esenyurt'ta yeniden tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine iki aile sokak ortasında taş, sopa ve bıçakla birbirine saldırdı. Polisin müdahale ettiği olayda 3 kişi yaralandı.

İstanbul Esenyurt'ta akşam saatlerinde Bağlarçeşme Mahallesi 1204 Sokak'ta iddiaya göre, bayram tatilinde Sinop'a giden iki aile arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma yaşandı. Tatilden sonra İstanbul'a gelen iki aile, sokakta karşılaşınca Sinop'ta yaşanan tartışma tekrar başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine husumetli iki aile sokak ortasında taş, sopa ve bıçaklarla birbirine girdi. Kavgada 3 kişi yaralanırken, olayı gören vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, sağlık ekipleri ise yaralılara müdahalede bulundu. Yaralılar ambulanslarla hastaneye sevk edilirken, olayın büyümemesi için sokakta özel harekat ve çevik kuvvet polisi tarafından güvenlik önlemi alındı.

Yaralanan kişilerin hastanedeki tedavisi sürerken, ekipler kavgaya karışan kişileri yakalamak için çalışma başlattı. Sokakta yaşanan gerginlik ise cep telefonu görüntülerine yansıdı.

Kaynak:DHA