6 yaşındaki çocuğa önce taksi sonra midibüs çarptı

6 yaşındaki çocuğa önce taksi sonra midibüs çarptı
Diyarbakır'da dondurma aldıktan sonra karşıdan karşıya geçmek isteyen 6 yaşındaki Berat Aslan'a önce taksi ardından da midibüs çarptı. Kaza yerine gelen küçük Berat’ın yakınları fenalık geçirdi.

Diyarbakır'da bugün öğle saatlerinde feci bir trafik kazası meydana geldi. Arkadaşıyla marketten dondurma aldıktan sonra koşarak yolun karşısına geçmeye çalışan 6 yaşındaki Berat Aslan’a önce taksi, ardından ise midibüs çarptı.

Kazayı görenler olay yerine koştu. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibi Berat Aslan'ın yaşamını yitirdiğini belirledi.

Kaza yerine gelen küçük Berat’ın yakınları fenalık geçirdi. Öldüğüne inanmayan bazı yakınları ise Berat'ın cansız bedenine bakmak istedi. Küçük çocuğun yakınlarını polis sakinleştirmeye çalıştı.

Olay yeri incelemesinin ardından Berat Aslan'ın cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Polis, kazaya karışan sürücüleri, ifadelerini almak üzere emniyete götürdü. Kaza, çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaynak:DHA