Los Angeles'ta Star Wars eğlence fuarı

Los Angeles'ta Star Wars eğlence fuarı
Bilim-kurgu filmi denince akıllara ilk gelen filmlerden biri olan Star Wars'un bu seneki eğlence fuarı Los Angeles'ta düzenlendi.18 Aralık'ta vizyona girecek olan filmin yeni serisi olan Star Wars Güç Uyanıyor filmi oyuncularının ve...

Bilim-kurgu filmi denince akıllara ilk gelen filmlerden biri olan Star Wars'un bu seneki eğlence fuarı Los Angeles'ta düzenlendi.

18 Aralık'ta vizyona girecek olan filmin yeni serisi olan Star Wars Güç Uyanıyor filmi oyuncularının ve yönetmeninin de bulunduğu fuara katılım bir hayli yüksekti. Eski filmde oynayan ve yeni filmde de yer alan Mark Hamill, Harrison Ford ve Carrie Fisher'e ise ilgi büyük oldu. Oyuncularla fotoğraf çektirmek ve oyunculardan imza almak isteyen hayranlar uzun kuyruklar oluşturdu.

Fuara dünyanın dört bir yanından farklı kostümler ve aksesuarlarla gelen hayranlar, renkli görüntüler ortaya serdi. Fuarda Star Wars'la ilgili sunulan kıyafetler, aksesuarlar, süs eşyaları, oyuncaklar ve filmin kitaplarının yanı sıra çeşitli etkinlikler de vardı.

En ilgili gören kısımlardan biri ise çocukların bir jedi okulu gibi eğitim gördüğü özel alan oldu. Fuarın en ilginç kısmı ise sadece filmle ilgili dövmelerin yapıldığı bölümdü. Star Wars hayranlarının heyecanla beklediği yeni filmin ikinci fragmanı ve posterleri de ilk kez fuarda filmin hayranlarıyla buluştu.