HTC One M9'un özellikleri sızdı

HTC One M9'un özellikleri sızdı
HTC'nin yeni amiral gemisi modeli olacak olan HTC Hima (M9), AnTuTu'yu ziyaret etti.Bu yıl piyasaya sunduğu akıllı telefonu HTC One M8 ile başarılı satışlara imza atan HTC, tasarımıyla da birçok otorite tarafından ödüle layık...

HTC'nin yeni amiral gemisi modeli olacak olan HTC Hima (M9), AnTuTu'yu ziyaret etti.

Bu yıl piyasaya sunduğu akıllı telefonu HTC One M8 ile başarılı satışlara imza atan HTC, tasarımıyla da birçok otorite tarafından ödüle layık görülmüştü. HTC şu sıralarda ise gelecek yıl piyasaya sunacağı amiral gemisi HTC Hima (M9) üzerinde çalışıyor. Gelecek yılın en iddialı modellerinden birisi olacak olan HTC Hima'nın son olarak gün içerisinde basın fotoğrafı sızdırılmıştı.

Gizmochina'nın yapmış olduğu habere göre HTC Hima (M9), az önce AnTuTu'yu ziyaret etti. Bununla beraber cihazın özellikleri de ortaya çıkmış oldu. AnTuTu'da yazan bilgilere göre cihazda, 2.0GHz saat hızında çalışan Qualcomm Snapdragon 810 yonga seti, Adreno 430 GPU, 3GB RAM, 5 inç 1080P ekran, 13MP ön kamera, 20.7MP arka kamera, Android 5.0.1 işletim sistemi ve yeni HTC Sense arayüzü gibi özellikler yer alıyor.