2015'te iPhone 7 satışa sunuluyor

2015'te iPhone 7 satışa sunuluyor
Apple'ın iPhone 6S ile gelecek yıla damga vurması beklenirken şimdi de şirkete yakın kaynaklar iPhone 7'nin 2015 yılında satışa sunulacağını iddia etti.Apple, 2015 yılında yeni bir iPhone modeliyle daha karşımızda olacak. iPhone...

Apple'ın iPhone 6S ile gelecek yıla damga vurması beklenirken şimdi de şirkete yakın kaynaklar iPhone 7'nin 2015 yılında satışa sunulacağını iddia etti.

Apple, 2015 yılında yeni bir iPhone modeliyle daha karşımızda olacak. iPhone 6, iPhone 6 Plus'ın yanında yer alacak yeni telefonun adının ise iPhone 7 olacağı belirtiliyor. 5 inç ekran boyutunda olması beklenen iPhone 7 tasarım olarak da yeni nesil iPhone'lara benzeyecek.

Tayvanlı yetkililer ise teknoloji sitesi Techno Buffallo'ya yaptığı açıklamada Apple'ın yeni telefonlarında çift RAM kullanacağını ifade etti. Yetkililer böylelikle yeni telefonlarda 2 GB RAM, tabletlerde ise 4 GB RAM olacağını kaydetti.

iPhone 7'yi Apple'ın 2015'in ikinci yarısında sunması bekleniyor. Bu tarih de büyük olasılıkla her yıl olduğu gibi yine Eylül ayı olacak.

iPHONE 6S DE GELİYOR

Apple gelecek yıl 4 inç'lik ekranıyla yeni mini telefonu iPhone 6S'le dikkatleri üzerine çekecek. iPhone 7'den farklı olarak bu cihazın iPhone 4'ler gibi 4 inç'lik küçük bir ekranı olacak.

FİYATLAR DÜŞECEK

Yeni iPhone'ların gelmesiyle birlikte ise mevcut iPhone'ların fiyatlarında düşüş yaşanması bekleniyor.