Ve Fikret Orman Resmen Açıkladı

Ve Fikret Orman Resmen Açıkladı
Fikret Orman, "Mayıs ayında yapılacak kongrede yeniden adayım" dedi.Beşiktaş'ın 2016 yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı, oldukça geniş bir katılımla yapımı devam eden Vodafone Arena'da hazırlanan özel bölümde gerçekleştirildi....

Fikret Orman, "Mayıs ayında yapılacak kongrede yeniden adayım" dedi.

Beşiktaş'ın 2016 yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı, oldukça geniş bir katılımla yapımı devam eden Vodafone Arena'da hazırlanan özel bölümde gerçekleştirildi. Kulüp Başkanı Fikret Orman: "Mayıs ayında yapılacak kongrede yeniden adayım" dedi.

Divan Toplantısı'na katılan üyeler kendilerine ayrılan bölümden stadı inceleme fırsatı buldular ve bol bol fotoğraf çektirdiler.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan toplantıda ilk sözü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz aldı.

Karadeniz "Türkiye'nin, hatta dünyanın en müstesna semtinde, boğazımızın altın gerdanına inci takarcasına yaptırılan bu eserin heyecanını yaşamak doğaldır. Birtakım kimselerin tarihi dokuyu bozar düşüncesindeki hasetlikleri ve Beşiktaş'a çok gördükleri bu olay karşısında dahi bu eserin ortaya çıkması önemlidir, hepimiz için tarihi bir değer arz etmektedir" diye konuştu.

Yalçın Karadeniz'in sözlerinin ardından Denetleme Kurulu raporları okundu. Siyah-beyazlıların toplam borcu 1 milyar 214 milyon 149 bin 589 Lira olarak açıklandı.

ORMAN: MAYIS AYINDA ADAY OLACAĞIM

Kulüp Başkanı Fikret Orman'ın, Divan Toplantısı'nda yaptığı açıklamalar şöyle:

"Stadımızın açılış tarihini önümüzdeki hafta açıklayacağız. Stadımıza hemen gelmek istiyoruz çünkü şampiyonluğu burada yaşamak istiyoruz. Açılsın ki, yatırımların geri dönüşü başlasın, sponsorlarımız artsın, kasamıza para girsin. 15 Mart'a kadar çatı tamamen kapanmış olacak, lambaları takıyoruz, drenaj sistemi yapılıyor, çimi bir kere yapacağız ve en kalitesini yapacağız, restorantlar var, nikah salonu olacak, stadımız Türkiye'nin en modern stadı olacak. Tüm kurullar, Yönetim, Beşiktaş Televizyonu, iletişim departmanımız, bütün birimlerle stadımıza geleceğiz, personel yatırımı da yapacağız. Bütünleşeceğiz.

Beşiktaş'ın 113 yıllık tarihinde en fazla yatırımı biz yaptık. Göreve geldiğimizde 328 milyon Dolar borç vardı, şu anki borç 355 milyon Dolar."

Siyah-beyazlı kulübün 1 numarası, Mayıs ayında yapılacak kongrede yeniden başkan adayı olacağını açıkladı.