Trabzonspor'da Peşpeşe 3 Şok!

Trabzonspor'da Peşpeşe 3 Şok!
Trabzonspor'da Cardozo ve Okay 3, Mehmet Ekici 5 hafta yok.Trabzonspor Basın Sözcüsü Prof. Dr. Asım Örem, sakat ve hasta oyuncuların durumuyla ilgili açıklama yaptı.Trabzonspor sağlık komisyonunun oyuncuların sağlık raporlarıyla...

Trabzonspor'da Cardozo ve Okay 3, Mehmet Ekici 5 hafta yok.

Trabzonspor Basın Sözcüsü Prof. Dr. Asım Örem, sakat ve hasta oyuncuların durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Trabzonspor sağlık komisyonunun oyuncuların sağlık raporlarıyla ilgili detaylı bir inceleme yaptığını belirten Asım Örem, şunları söyledi:

"Ağır gribal enfeksiyon geçiren sporcularımız Jose Bosingwa ve Musa Nizam, yatarak tedavi gördükleri hastaneden bugün taburcu edilmişlerdir. Sporcularımızın tedavisi evde devam edecek. Ayağında yumuşak doku ve kemik iliği ödemi bulunan Mustafa Yumlu ve ağır bronşit geçiren Aykut Demir antrenmanlara başladı. Akhisar Belediyespor'la Trabzon'da oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında sağ kolunda dirsek çıkığı yaşayan sporcumuz Güray Vural'ın yapılan MR incelemesinde dirsek iç ve dış yan bağ yırtığı ve şiddetli yumuşak doku zedelenmesi tanısı konmuştur. Tedavisi sürmekte olan sporcumuz takım antrenmanlarından yaklaşık iki ay uzak kalacaktır."

CARDOZO VE OKAY 3, MEHMET EKİCİ 5 HAFTA YOK

Asım Örem, açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

"Akhisar Belediyespor oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında arka uyluğunda ani ağrı hisseden Oscar Cardozo'nun yapılan MR incelenmesinde kas lifi yırtığı tanısı konmuştur. Sporcumuz takriben 3 hafta takım antrenmanından uzak kalacaktır. Arka uyluk kasında demet yırtığı bulunan Mehmet Ekici'nin tedavisi babasının rahatsızlığı nedeniyle Almanya'da devam etmektedir. Sporcumuzun takriben 5 hafta sonra takım antrenmanlarına katılması beklenmektedir. Dizinde efüzyon ve yumuşak doku ödemi oluşan kaptanımız Onur Kıvrak'ın tedavisi yoğun bir şekilde devam etmektedir. Sporcumuzun cuma günkü takım antrenmanına katılması beklenmektedir. Akhisar Belediyespor'la oynanan lig maçında sol arka baldır kasında ani ağrı hisseden sporcumuz Okay Yokuşlu'nun yapılan MR incelemesinde kas lifi yırtığı tanısı konmuştur. Sporcumuz takriben 3 hafta takım antrenmanından uzak kalacaktır."