Trabzonspor Başkanı Usta: Deniz Ateş Bitnel Düdüğünü Astı

Trabzonspor Başkanı Usta: Deniz Ateş Bitnel Düdüğünü Astı
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Galatasaray maçının skandal hakemi Deniz Ateş Bitnel'in düdüğünü astığını iddia etti.Trabzonspor Başkanı  Muharrem Usta, deplasmanda 2-1 yenildikleri  Galatasaray maçında bordo...

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Galatasaray maçının skandal hakemi Deniz Ateş Bitnel'in düdüğünü astığını iddia etti.

Trabzonspor Başkanı  Muharrem Usta, deplasmanda 2-1 yenildikleri  Galatasaray maçında bordo mavili takımdan 4 futbolcuya kırmızı kart gösteren hakem  Deniz Ateş Bitnel'e ağır eleştirilerde bulunurken, "Trabzonspor'u doğruyorsan düdüğünü asacaksın" dedi.

DÜDÜĞÜ ASTI

Başkan  Muharrem Usta, sosyal paylaşım sitesi  Twitter hesabından 6 maddelik bir açıklama yaptı. Başkan  Muharrem Usta'nın açıklamaları şöyle: "Biz sözümüzün arkasındayız ve içimizden de olsa kimseye fırsat tanımayız. Milyonlarca taraftarımız için, bu büyük marka için yollardayız.  Trabzonspor'u doğruyorsan düdüğü asacaksın. Astı, göreceksiniz. Başkanların değişmesiyle sistem değişseydi bugüne kadar her şey düzelirdi. Biz lobi diyoruz, ilişki yönetimi diyoruz, kurumlarda güçlenelim diyoruz. İçimizde bulunan fırsat kollayıcılarına inat o da oluyor, olacak.  Trabzonspor'un saygı değer sağduyulu taraftarlarına sesleniyorum. Fırsat bu fırsat diyip etrafı velveleye verenleri lütfen iyi tanıyın.  Trabzonspor'u hiç kimse ve hiç bir güç bu büyük yürüyüşünde yolundan çeviremeyecek.  Trabzonspor için yollardayız ve geleceğimiz için kazanacağız. Bu düzen değişecek ve Trabzonsporumuz saygın ve büyük konumuna tekrar oturacak. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın."