Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden ve şampiyonluk hedefi belirleyen Diyarbekirspor'da sakat ve cezalı oyuncuların fazla oluşu sıkıntı yarattı.Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden ve şampiyonluk hedefi belirleyen Diyarbekirspor'da...

Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden ve şampiyonluk hedefi belirleyen Diyarbekirspor'da sakat ve cezalı oyuncuların fazla oluşu sıkıntı yarattı.

Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden ve şampiyonluk hedefi belirleyen Diyarbekirspor'da sakat ve cezalı oyuncuların fazla oluşu sıkıntı yarattı. Diyarbekirspor Kulübünden yapılan açıklamada, bazı futbolcularının sakat, bazılarının ise cezalı olduğu belirtildi. Açıklamada, rakipler ile kıyasıya bir şampiyonluk yarışına girildiği, sakatlıklar ve bir çok futbolcunun sarı kart cezalısı sınırında olmasının can sıkıntısı yarattığı kaydedildi. Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Çapraz bağları koptuğu için sezonu kapatan Enis Gül ile sakatlıkları devam eden  Adem Aydın ve Mert Somay ile sarı kart cezalısı  Barış Ataş, Sancaktepe Belediyespor maçında forma giyemeyecek. Sakatlığı bulunan Gökhan Payal'ın durumu ise bugün belli olacak."