Şenol Güneş'ten Rosier ve Saiss için flaş karar!

Şenol Güneş'ten Rosier ve Saiss için flaş karar!
Gelecek sezonun kadro planlamasına başlayan Beşiktaş'ta Valentin Rosier ve Romain Saiss'in elden çıkarılması hedefleniyor. Rosier için Fransız ve Portekiz kulüpleri ciddi olarak ilgilenirken, Saiss için İngiliz ekibi Nothingham Forest devrede. Şenol Güneş, kalan haftalarda piyasa değerlerinin düşmemesi için iki futbolcuya şans verecek.

Süper Lig’de şampiyonluk yarışından büyük ölçüde kopsa da ikincilik mücadelesini sürdüren Beşiktaş’ta, gelecek sezonun kadro planlaması için çalışmalar devam ediyor.

Ara transferde Vincent Aboubakar, Amir Hadziahmetovic, Onur Bulut, Omar Colley ve Alexandru Maxim’i renklerine bağlayan siyah-beyazlılar, kadrodaki bazı verimsiz isimlerle yollarını ayırmayı kararlaştırdı. Sözleşmeleri biten Nkoudou, Dele Alli ve Atiba sezon sonu kesin olarak takımdan ayrılacak. Teknik Direktör Şenol Güneş’in gelecek sezonun kadrosunda düşünmediği Welinton’un da kontratı bitiyor.

Siyah-beyazlılar, Valentin Rosier ve Romain Saiss’le de vedalaşacak. Şenol Güneş’in kulübeye çektiği iki oyuncu da sezon sonu büyük ihtimalle takımdan ayrılacak.