Real Madrid'de Arda Güler Operasyonu!

Real Madrid'de Arda Güler Operasyonu!
Sezon başında Real Madrid'e transfer olan ancak yaşadığı sakatlıklar nedeniyle forma şansı bulmakta zorlanan Arda Güler'in adı yine transfer haberlerine karıştı. Güler'in yeni sezonda Milan'da forma giyebileceği öne sürüldü.

Fenerbahçe'den transfer olduğu Real Madrid'de forma şansı bulmakta zorlanan Arda Güler, 2024-25 sezonunda kiralanacağı iddialarıyla gündeme geldi. İspanyol basınında konuyla ilgili birçok iddia ortaya atılırken, Arda Güler için son olarak Milan haberleri manşetleri süsledi.

İspanyol basınındaki haberlerde Real Madrid'in, Arda Güler'in düzenli oynaması adına oyuncuyu kiralamaya sıcak baktığı yer alırken, milli futbolcu için Milan opsiyonunun ciddi şekilde gündemde olduğu vurgulandı.

arda-guler-5.jpg

ARDA GÜLER TRANSFERİNDE BRAHIM DIAZ FORMÜLÜ

Öte yandan İtalyan basını ise Milan'ın Brahim Diaz'da olduğu gibi Arda Güler'i de uzun vadeli kiralamak istediğini yazdı. Milan'ın Arda Güler'in sözleşmesine satın alma opsiyonu da koymak istediği haber detayında yer aldı.

brahim-diaz.jpg

Hatırlanacağı üzere Milan, Brahim Diaz'ı Real Madrid'den toplam 3 yıl kiralamış, İspanyol oyuncu 2023-24 sezonu öncesi başkent ekibine dönmüştü.

Arda Güler bu sezon Real Madrid formasıyla tüm kulvarlarda 5 maça çıkıp sadece 92 dakika süre alabildi.