Medicana Sivasspor'da Antalyaspor Maçı Hazırlıkları

Medicana Sivasspor'da Antalyaspor Maçı Hazırlıkları
Futbolcuların taraftarlarla fotoğraf çektirmesi -Antrenmandan görüntü Medicana Sivasspor'da Antalyaspor maçı hazırlıkları Antrenman, sakatlıkları bulunan Djakaridja Kone ve Erkan Kaş'tan yoksun gerçekleştirildi Medicana Sivasspor,...

Futbolcuların taraftarlarla fotoğraf çektirmesi -Antrenmandan görüntü Medicana Sivasspor'da Antalyaspor maçı hazırlıkları Antrenman, sakatlıkları bulunan Djakaridja Kone ve Erkan Kaş'tan yoksun gerçekleştirildi Medicana Sivasspor, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında sahasında Antalyaspor ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü.

Futbolcuların taraftarlarla fotoğraf çektirmesi -Antrenmandan görüntü Medicana Sivasspor'da Antalyaspor maçı hazırlıkları Antrenman, sakatlıkları bulunan Djakaridja Kone ve Erkan Kaş'tan yoksun gerçekleştirildi Medicana Sivasspor, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında sahasında Antalyaspor ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör Mesut Bakkal yönetiminde kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenman, koşuyla başladı. Kondisyon çalışmasının ardından idman, açma ve germe hareketleriyle devam etti. Antrenmana sakatlıkları nedeniyle Djakaridja Kone ve Erkan Kaş katılmadı, Ziya Erdal ve Hasan Kabze takımdan ayrı koştu. Bu arada antrenmanı izlemeye gelen bir grup taraftar, teknik direktör Bakkal ve futbolculara sevgi gösterisinde bulundu.