Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can Açıklaması

Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can Açıklaması
Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can, Anadolu Üsküdar karşılaşmasından galip ayrılmanın mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi.Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan...

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can, Anadolu Üsküdar karşılaşmasından galip ayrılmanın mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi.

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can, Anadolu Üsküdar karşılaşmasından galip ayrılmanın mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi.Can, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hafta sonu kendi sahalarında karşılaştıkları Anadolu Üsküdar'ı 2-1 yendiklerini anımsattı.Son üç haftadır rakipleri karşısında puan kaybettiklerini ifade eden Can, Anadolu Üsküdar karşılaşması ile kötü gidişe son dediklerini kaydetti.Tüm sporcularını tebrik eden Can, "Anadolu Üsküdar karşılaşmasından galip ayrılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Zorlu ve heyecanlı bir karşılama oldu. Son üç haftadır rakiplerimiz karşısında puan kaybettik. Bu karşılaşma bizim için çok önemliydi. Artık kaybeden değil, kazanan taraf olmak için mücadele edeceğiz" şeklinde konuştu.