Jose Morais Taburcu Oldu

Jose Morais Taburcu Oldu
Antalyaspor'un Portekizli teknik direktörü Jose Morais, beyin kanaması şüphesiyle tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nden bugün taburcu oldu.3 Şubat'ta antrenman sonrasında rahatsızlanarak AÜ Hastanesi'ne götürülen...

Antalyaspor'un Portekizli teknik direktörü Jose Morais, beyin kanaması şüphesiyle tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nden bugün taburcu oldu.

3 Şubat'ta antrenman sonrasında rahatsızlanarak AÜ Hastanesi'ne götürülen Morais, beyin kanaması teşhisi konulduktan sonra tedavi altına alınmıştı. Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği'nde 12 gün süren tedavisinin ardından Jose Morais, bugün saat 12.30'da taburcu edildi.

Bir hayli neşeli olduğu görülen Morais, kızı 9 yaşındaki Sophie Chloe Elisabeth De Morais Haraldson'la el ele hastaneden çıktı. Basın mensuplarına gülümseyerek el sallayan Morais'e, eşi Zandra Maria Dagny Haraldson, Antalyaspor Kulüp Müdürü Adem Kart, Sportif Direktör Cem Deda, kulüp doktoru Burhanettin Çalım eşlik etti. Morais, daha sonra ailesiyle birlikte evine gitti. Morais'in taburcu olmadan önce hastanede kullandığı "taktik tahtası" da görevliler tarafından kulübe götürüldü.