Ibrahimovic'ten Premier Lig'e Yeşil Işık

Ibrahimovic'ten Premier Lig'e Yeşil Işık
Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) ekiplerinden Paris Saint-Germain (PSG) ile sezon sonu sözleşmesi sona erecek Zlatan Ibrahimovic, İngiltere Premier Lig için formunun uygun olduğunu söyledi.Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1)...

Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) ekiplerinden Paris Saint-Germain (PSG) ile sezon sonu sözleşmesi sona erecek Zlatan Ibrahimovic, İngiltere Premier Lig için formunun uygun olduğunu söyledi.

Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) ekiplerinden Paris Saint-Germain (PSG) ile sezon sonu sözleşmesi sona erecek Zlatan Ibrahimovic, İngiltere Premier Lig için formunun uygun olduğunu söyledi. İsveç basınına konuşan 34 yaşındaki golcü, PSG ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olmasına rağmen henüz takımıyla sözleşme yenilememesini ve hakkında çıkan transfer iddialarını değerlendirdi. Takımıyla kontratının 3 ay daha geçerli olduğunu hatırlatan İsveçli golcü, "Bu sürenin ardından neler olabilir? Büyük şeyler olacağını şimdiden söyleyebilirim" ifadelerini kullandı. Ibrahimovic, gelecek sezon bir İngiliz takımında oynayabileceği yönünde basında yer alan iddialara ise "Premier Lig için formumun uygun olduğunu söyleyebilirim" yanıtını verdi. Zlatan Ibrahimovic, futbol kariyerinde PSG'nin yanı sıra Malmö, Ajax, Juventus, Inter, Barcelona ve Milan takımlarında forma giymişti. Milli futbolcu, Fransız temsi·lci·si·nde bu sezon çıktığı 33 maçta, 28 gol ve 11 asistle oynadı.