Herkes O Türk Taraftarı Konuşuyor!

Herkes O Türk Taraftarı Konuşuyor!
Milli Takım'ın EURO 2024'te bu akşam karşılaşacağı Gürcistan maçı öncesi taraftarlar Dortmund sokaklarına akın etti. Takımını desteklemek için etkinliğe katılan maskeli bir taraftar gündem oldu.

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu'nda A Milli Futbol Takımı, bu akşam Gürcistan ile kozlarını paylaşacak. Büyük bir heyecanla beklenen müsabaka öncesi Milli Takım'ı desteklemek isteyen Türk taraftarlar, Türkiye Futbol Federasyonu'nun organize ettiği "Taraftar Yürüyüşü" etkinliğinde buluştu.

MASKELİ TARAFTAR GÜNDEM OLDU

maskeli-taraftar.webp

Taraftarların 12.00'den itibaren KleppingStraße'de kurulan Fan Zone'da toplanmasıyla başlayan etkinlik için özel olarak hazırlanan Milli Takım Taraftar Otobüsü'nde sanatçılar Sefo ve Murda, sevilen şarkılarına yer verdikleri performanslarıyla alana gelen taraftarları coşturdu. Coşkulu kutlamada korku filmi maskesi takan bir taraftar gündem oldu.

"DÜNYA GÖRSÜN NE KADAR KORKUNÇ OLDUĞUMUZU"

maskeli-tarafta.webp

Korku filmi maskesi takan bir kişi kalabalık içinde dikkat çekmeyi başardı. Yayıncı kuruluş muhabirinin "Bu maske nedir?" sorusuna cevap veren taraftar "Bu maske bizim korkunçluğumuzu gösteriyor. Bütün dünya görsün ne kadar korkunç olduğumuzu." ifadelerini kullandı.